Dardanë | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
100 , 9
80 , 45
90 , 2
A2 , 2
A3 , 9
A4 , 36
A5 , 3
A6 , 12
A7 , 4
A8 , 3
Allroad , 1
Q5 , 2
Q7 , 1
QUATTRO , 1
TT , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:08 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:55 ,

AUDI A3 1.6 DIZEL - RKS 5 MUJ - VP 2011 TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:08 ,

shes A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:08 ,

shes A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

shes veturen A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

shes Audin 4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 01:24 ,

Audi

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 11:00 ,

Pjese per Audi a4 disel benzin

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 13:31 ,

Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 14:47 ,

Audi 2.5 dizel per pjes

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 20:53 ,

Audi

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 17:29 ,

Shitet Vetura

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 16:17 ,

Audi A4 1.9 disel

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 00:32 ,

Audi A4

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:08 ,

Audi Q5 2.0 quattro

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 00:21 ,

Golf 4

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Tet 15:40 ,

audi a8 3.3

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 22:48 ,

makin

1 580 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Tet 18:09 ,

Shitje Audib4

1 360 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 18:21 ,

Shitet Audi a4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 15:32 ,

Shitet ndrrohet audi a5

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 14:26 ,

Audi A3 Automatik S-Tronic 2013

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:18 ,

Audi A3 S-Tronic 2013 Rks(Ndrrohet)

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 22:37 ,

Audi A3 2.0 S-Tronic 2010 Rks 1 Vit

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 23:16 ,

Shitet-ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:32 ,

Audi A4 2.0TDI 2x S-Line Automatik

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 18:31 ,

Audi A6 Tdi 2.5

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:31 ,

Audi 1.9 dizell

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 20:50 ,

Vetur ne shitje A6 3.0 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:44 ,

Audi A7 3.0 TDI quattro S Tronic

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 17:26 ,

shitet audia ne gjendje te rregullt

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 22:43 ,

Shitet Audi A5 Vitit 2016

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 13:46 ,

Audi a6

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 14:20 ,

Audi A6 2.5-tdi 4x4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 22:58 ,

shes a6 2.7 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 13:37 ,

Shitet Audi A7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:26 ,

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 20:23 ,

Shitet Audi A6 3.0 sline disel 2010

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 09:32 ,

Shitet Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:21 ,

Shes Audi A7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 15:01 ,

Shitet audi B4 2.0 benzin plin vp 92

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:49 ,

Shitet ose nderrohet audi a6 1 vit regjistrim 4x4

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:36 ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 21:24 ,

Shitet Audi Q5 2012, TIRANE

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 20:26 ,

Audi 100 Shitet-nderrohet

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:05 ,

Shitet ose nderrohet audi 80 super gjendje

730 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 17:53 ,

Audi 80 1.6 benzin/plin

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 16:52 ,

Audi 80

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 21:54 ,

Audi A8 3.0 FULL OPSIONN Ndrrohet*

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 23:03 ,

Audi a4 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione