Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Mitrovicë

RS-modele , 8
S-modele , 8
TT , 5
100 , 24
200 , 17
80 , 472
90 , 54
A1 , 8
A2 , 10
A3 , 251
A4 , 597
A5 , 34
A6 , 269
A7 , 37
A8 , 49
Allroad , 6
Coupé , 1
Q3 , 6
Q5 , 26
Q7 , 16
QUATTRO , 4
R8 , 4
S1 , 1
SQ5 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:20 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2.0 TDI Automatik Rks 1 vit te plote

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:48 Vetura , Mitrovicë

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:41 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 TDI FACELIFT 2015 SAPO ARDHUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 Tdi Automatik Rks 11 Muaj Tel:049-414-489

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK QUATTRO

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 50TDI MTRIX 286 PS 2XS-LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

AUDI A8

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:14 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A2 1.4 Benzin Viti 2002 Km 189xxx Rks

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:28 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 TDI QUATRRO 190 psFULL EXTRA 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Vetura , Mitrovicë

blej vetura pa dogan ������

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:40 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:16 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:16 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100,golf 2

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:15 Vetura , Mitrovicë

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80 B4

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:14 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:14 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:13 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:06 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:04 Vetura , Mitrovicë

blej vetura qe nuk i perdorni defekt aksidenr pa dogan

999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:41 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:37 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:23 Vetura , Mitrovicë

Shes dhome gjumi per femij

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Vetura , Mitrovicë

AUDI A3 cuatro 2.0 viti 2012 i posa regjistruar

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 05:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi a6 1998 1.9 fabrikisht

32 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 05:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi a6 1.9 1998

32 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 13:20 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 S-Line 2015 , Pa Dogan , 049204242

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 13:20 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 2015 3.0 quattro

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:19 Vetura , Mitrovicë

Audi A6 2015 3.0 quattro

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 20:44 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 15:09 Vetura , Mitrovicë

Audi a6 quatro automatik f1 S6 300ps rks

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 20:57 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 3.0TDI

9 780 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:19 Vetura , Mitrovicë

Shes AUDI A6 1.9 TDI 110PS RKS- 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 05:56 Vetura , Mitrovicë

044/444/446 Audi Q5 Viti 2017 3XSline Quattro 044/444/446

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 04:44 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100

500 EUR

20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

Shes Fellne Per Audi 80 B4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:57 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:56 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:56 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:52 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 23:23 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjnet

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 23:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjnet

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 10:22 Vetura , Mitrovicë

blej vetura 049558444

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 18:58 Vetura , Mitrovicë

AUDI A8 3.0TDI ��

65 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 12:54 Vetura , Mitrovicë

Blej te gjitha llojet e veturave

15 Sht 18:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi a4 10 muj rks

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Sht 10:50 Vetura , Mitrovicë

Audi A7 BITURBO 400PS

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 13:06 Vetura , Mitrovicë

044/444/446 Audi Q5 Viti 2017 3XSline Quattro 044/444/446

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione