Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Besianë

Acura , 121
Aixam , 42
Alfa Romeo , 89
Alpina , 29
Artega , 16
Audi , 1077
Bentley , 4
BMW , 667
Bugatti , 3
Cadillac , 1
Chevrolet , 13
Chrysler , 26
Citroën , 181
Corvette , 1
Dacia , 7
Daewoo , 4
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 5
Ferrari , 5
Fiat , 700
Ford , 418
GMC , 2
Grecav , 2
Honda , 8
Hyundai , 32
Isuzu , 2
Jaguar , 4
Jeep , 41
Kia , 49
KTM , 4
Lada , 4
Lancia , 7
Land Rover , 38
Lexus , 1
Lincoln , 2
Maybach , 1
Mazda , 17
Mercedes-Benz , 1564
MG , 6
MINI , 15
Mitsubishi , 31
Nissan , 61
Opel , 1187
Peugeot , 554
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 7
Proton , 1
Renault , 416
Rover , 17
Saab , 4
Seat , 166
Škoda , 103
Smart , 32
Ssangyong , 3
Suzuki , 7
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 28
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 6810
Volvo , 25
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 4
Zastava , 16

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:12 Vetura , Besianë

MERCEDES VITO 113 CDI AUTOMATIK

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:46 Vetura , Besianë

FORD MONDEO 2.0 DIZEL AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:37 Vetura , Besianë

MERCEDES VITO 113 CDI AUTOMATIK

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:28 Vetura , Besianë

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK E DOGANUAR

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24 Vetura , Besianë

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK ME DOGAN

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:47 Vetura , Besianë

Caddy 2.0 SDI i sapoardhur nga Gjermania

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:28 Vetura , Besianë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:56 Vetura , Besianë

Mercedes Benz E CLASS 2.2 diesel Automatic 2008- ELEGANCE

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Vetura , Besianë

Bmw F30 2.0 Diesel Viti: 2013,, mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 Vetura , Besianë

Skoda Fabia 1.4 diesel TDI me klim AC viti 2008-Ndrrim��-

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Vetura , Besianë

Mercedes Benz C220 CDI 150 ps EVO viti 2005-NDRRIM��

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Vetura , Besianë

SAME SILVER 100.6 / 101ps 4x4 VITI 2001 ME KLIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 Vetura , Besianë

Passat 3C Automatic DSG 2007 (Nje bregasni) 2.0 TDI 140 ps-N

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Vetura , Besianë

AUDI A7 50TDI 3X S-line I SAPO DOGANUAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:08 Vetura , Besianë

Passat CC 5 ULSE 2.0 TDI FACELIFT 2012-NDRRIM��-AUTOMATIC

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 Vetura , Besianë

Peugeot 206

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Vetura , Besianë

BMW X6 Facelift 30d Xdrive automatic 8+1 viti 2011

21 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Vetura , Besianë

PEUGEOT 208 2016 1.6 BLUE HDI TIP TOP

5 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura , Besianë

Audi

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:37 Vetura , Besianë

Golf V 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:35 Vetura , Besianë

Golf V 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:56 Vetura , Besianë

Opel Corsa 1.3cdti 2014 EcoFlex

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56 Vetura , Besianë

Opel Astra 2014 2.0cdti Sportline Automatik 165ps EcoTec

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56 Vetura , Besianë

Passat B8 2016 Bi-Tdi 239ps 4Motion Full Opsion

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Vetura , Besianë

Passat cc

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Vetura , Besianë

Golf4 1.9tdi pacifik vp2004 74kw

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:05 Vetura , Besianë

VW JETTA 1.6 MINITURBODIESEL 1990 RKS

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:55 Vetura , Besianë

X3 30

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:34 Vetura , Besianë

Mercedes c220 - PA DOGAN

2 300 EUR

Dje 17:06 Vetura , Besianë

VW GOLF 3 1.9 TDI 1998 PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 Vetura , Besianë

POLO

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 Vetura , Besianë

HYUNDAI AUTOMATIK 2007 TUCSON TIP TOP

5 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:31 Vetura , Besianë

Shitet caddy 1.9 tdi me klim dogan+ tvsh

42 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 Vetura , Besianë

Shitet reno clio 2003 1.5dci klimatronik shiber ne gjendje t

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:19 Vetura , Besianë

Shitet t5 me klim dogan+tvsh

78 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 Vetura , Besianë

Shkoda oktavia 1,6 tdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:46 Vetura , Besianë

Golf GTD ����

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 Vetura , Besianë

Shitet BMW 218D AUTOMATIK BITURBO

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:59 Vetura , Besianë

Fiat 1.3 Disel PIKAP me dogan me FAKTUR

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:59 Vetura , Besianë

Golf 7 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:53 Vetura , Besianë

BMW X3 320d

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:52 Vetura , Besianë

Tiguan 2.0 Automatik

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:20 Vetura , Besianë

shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Vetura , Besianë

shes 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:16 Vetura , Besianë

Shitet fiat punto 1.9 jtd viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:09 Vetura , Besianë

Shitet Gold 6 1.6 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Vetura , Besianë

CITROEN 2.0 HDI RKS VP 2003 ME ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:06 Vetura , Besianë

CADDY 1.9 TDI RKS VITI FUND 2009 ME KLIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione