Dardanë | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 5
Seri 3 , 56
Seri 5 , 36
Seri 7 , 5
M-modele , 7
X-modele , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 08:56 ,

Shitet bmw 320

5 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 14:33 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 21:40 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 21:41 ,

bmw

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:16 ,

Shitet Bmw 116

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:56 ,

Bmw 730 D M_Paket. Full Opsionn

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:23 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Shk 22:43 ,

Bmw

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 13:22 ,

Bmw X5. 35d X-Drive 2012 "i doganuar"

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 12:45 ,

SHITET BMW X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 09:08 ,

BMW 118i

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 14:21 ,

Bmw X6 35d X-Drive 2010 Full Opsionee

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 15:39 ,

Bmw X5 35D 2012. 3.0 Dizel

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 00:03 ,

Shitet Bmw Seria 5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 20:07 ,

BMW 525 tds

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 17:59 ,

Fellne

230 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 16:23 ,

BMW 530d xdriver GT

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 23:25 ,

U shit

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 18:24 ,

Bmw X3 X-Drive 2012 3.0 (Ndrrim)

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 15:44 ,

Bmw 535 M//X-Drive 2015 dogan homologim

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 00:08 ,

Bmw 535 M//X-Drive 2015 sapo doganuar

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 11:12 ,

SHITET

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 12:12 ,

BMW 5

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Qer 18:22 ,

BMW 530d xdriver GT

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 15:07 ,

Branik m paket bmw f10

400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 01:47 ,

Bmw X5 35D M-Paket “i doganuar” FULL (ndrrohet)

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:40 ,

Bmw 530 GT X-Drive FULLL

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 15:40 ,

Bmw 330d

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 18:53 ,

BMW X3 dizel

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 21:36 ,

Fellen per BMW 16coll

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 01:43 ,

BMW 530 GT X-Drive M Panoram (Mundsi ndrrimi)

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 18:46 ,

Bmw 530 d 2008

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 17:11 ,

Bwm 525 automatik aksident!

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 10:11 ,

Bmw x3 3.0 dizel automatik

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 15:25 ,

BMW X5 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 16:10 ,

BMW X3 2.0 Diessel

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 18:26 ,

Bmw 525d 3.0 pa dogan

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 14:14 ,

Shitet BMW 320 regjistrim 1 vit

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Korr 13:41 ,

BMW320

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 23:35 ,

Bmw e90

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:14 ,

Bmw

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 01:38 ,

E shitur Bmw E30 M-technik

3 990 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Qer 01:34 ,

Bmw M5 e34

3 990 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 01:34 ,

Bmw e36 328i M-packet

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:50 ,

Te dhenat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:46 ,

Shitet BMW 330d

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione