Drenas | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 57
Seri 2 , 5
Seri 3 , 273
Seri 5 , 117
Seri 6 , 2
Seri 7 , 20
M-modele , 14
X-modele , 59
2002 , 2
i3 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:03 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:43 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

BMW X6 30D XDRIVE I DOGANUAR RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TMIR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

BMW X6 3.0d XDRIVE I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN SHIKOJ F..

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

BMW 3 F30 AUTOMATIK VITI 2012 Gjendje jashtzakonisht te mir

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

BMW 3 F30 2.0D AUTOMATIK E SAPO ARDHUR VITI 2012

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:13 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 00:01 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFEKT

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 12:29 ,

Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 01:03 ,

Bmw 320d

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:49 ,

Dizi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 21:11 ,

Bmw

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 20:41 ,

Bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 03:06 ,

bmw x5 2002 3.0 dizell

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:09 ,

BMW 530 XDRIVE

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:12 ,

Shitet ose ndrrohet BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:06 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:48 ,

Shitet -Ndrrojet

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:38 ,

Eshte shitur flm merr jep

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 11:30 ,

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 23:28 ,

BMW x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:32 ,

Bmw 3 e46

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:24 ,

Bmw 525 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 17:02 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:22 ,

BMV X5

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:47 ,

Bmw x5 3.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 19:43 ,

Bmw x4 35d 2015

33 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 21:13 ,

maqin per heqjen e lagshtis

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:21 ,

Shitet ndrrohet BMW 316i Compact

26 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:06 ,

kerkoj bmw e30 si ne foto per projekt

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 08:52 ,

Shes BMW GT

37 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 08:52 ,

Shes BMW GT

37 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 08:51 ,

BMW 3 F30 2.0D AUTOMATIK PA ASNI VREJTJE VITI SAKT 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:18 ,

Bmw 3 2.0d

5 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:02 ,

BMW GT

37 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 07:12 ,

Shiten Fellnet me goma 18

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:02 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 19:37 ,

BMW X1 20D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIJONE VITI 12.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 19:35 ,

BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 22:54 ,

idriz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 13:32 ,

Fellne per bmw

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 12:48 ,

BMW 3 F30 2.0D AUTOMATIK 1 PRONAR PREJ FABRIKE TIP TOP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione