Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Burim

Acura , 59
Aixam , 10
Alfa Romeo , 32
Alpina , 13
Artega , 9
Audi , 413
BAIC , 7
Bentley , 2
BMW , 250
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 1
Chevrolet , 6
Chrysler , 9
Citroën , 140
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 8
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 176
Ford , 211
GMC , 2
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 60
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 3
Jeep , 29
Kia , 45
Lada , 8
Lancia , 6
Land Rover , 21
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 26
MG , 2
MINI , 4
Mitsubishi , 70
Nissan , 160
Opel , 448
Peugeot , 152
Porsche , 4
Proton , 1
Renault , 270
Rover , 5
Saab , 1
Seat , 27
Škoda , 37
Smart , 4
Spyker , 1
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 28
Tata , 3
Toyota , 26
VW Volkswagen , 1562
Volvo , 23
Wartburg , 1
Yugo , 5
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:29 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:13 Vetura , Burim

Mercedes Benz A class

5 900 EUR

Dje 21:04 Vetura , Burim

BLEJM VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:47 Vetura , Burim

URGJENT, pasat 2sh, i qlajmruar, ngjendje t mire

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 Vetura , Burim

Shes/Ndrroj Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:54 Vetura , Burim

Shes BMW x5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:35 Vetura , Burim

Audi A3 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 21:55 Vetura , Burim

Shitet pikapi ne gjendje te mir pune

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 20:37 Vetura , Burim

Ford Transit

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:26 Vetura , Burim

Shitet mercedes benz 190 me shtat muaj regjistrim

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 16:25 Vetura , Burim

Audi Q5 2.0 TDI Quattro -09

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 16:21 Vetura , Burim

Vw Caddy Maxi 1.6 tdi DSG

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 08:25 Vetura , Burim

Nissan patrol

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 03:19 Vetura , Burim

Shitet nderrohet mercedes E clas 270

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 07:13 Vetura , Burim

NISSAN NV200 1.7dci KLIMA*DIZELL*VITI 2011*

38 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 00:21 Vetura , Burim

Pikap, VW Caddy

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:26 Vetura , Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:02 Vetura , Burim

shes audi a4

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Qer 10:12 Vetura , Burim

Shitet tauran 2.0 lekur 6 shpejci

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 16:19 Vetura , Burim

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 16:15 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 14:13 Vetura , Burim

Ford Mondeo 2.0TD-CI rks 30.06.2023

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 13:04 Vetura , Burim

Mercedes benz 4x4

01 Qer 07:17 Vetura , Burim

Blej Vetura Pa Dogan Defekt AKsident Rks Qe nuk i Perdorni

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 22:59 Vetura , Burim

Prodajem auto (selling car)

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:36 Vetura , Burim

peugeot boxer

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 21:18 Vetura , Burim

Grand cherokee 4.7 overland- ndrrim me ndonje gjip me tmadh

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 07:39 Vetura , Burim

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 06:09 Vetura , Burim

Prodajem skodu

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:55 Vetura , Burim

Opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 19:01 Vetura , Burim

Shes golf4

123 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:57 Vetura , Burim

WHATSAPP +237681011633 Buy Misoprostol in Dubai

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 16:20 Vetura , Burim

SHITET GOLF 6 1.6 TDI 2012 Automatik Dsg

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 15:52 Vetura , Burim

Prodajem auto (selling car)

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:52 Vetura , Burim

Prodajem skodu

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:45 Vetura , Burim

Prodajem auto (selling car)

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:43 Vetura , Burim

touran 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 14:33 Vetura , Burim

Shemi

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:33 Vetura , Burim

shemi

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:24 Vetura , Burim

SHITET URGJENT, PASAT 2SH 1.9 dizell, i qlajmruar

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:52 Vetura , Burim

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 13:27 Vetura , Burim

Nissan pathfinder

11 000 EUR

28 Maj 11:49 Vetura , Burim

Prodajem skodu

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 09:44 Vetura , Burim

Prodajem auto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 06:20 Vetura , Burim

Fellne 17 col

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 15:28 Vetura , Burim

Shitet mercedes benz modeli 200 viti 1989

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 14:42 Vetura , Burim

Shes kia carnival 2.9 crdi

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione