Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Dardanë

Acura , 19
Aixam , 6
Alfa Romeo , 14
Alpina , 11
Artega , 2
Audi , 174
BAIC , 1
Bentley , 2
BMW , 185
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 6
Citroën , 64
Dacia , 2
Daewoo , 3
Daihatsu , 5
Dodge , 2
Fiat , 64
Ford , 119
GMC , 1
Honda , 2
Hyundai , 22
Isuzu , 12
Jaguar , 8
Jeep , 26
Kia , 8
Lada , 7
Lancia , 2
Land Rover , 25
Lincoln , 4
Mazda , 19
MINI , 5
Mitsubishi , 22
Nissan , 29
Opel , 294
Peugeot , 96
Pontiac , 2
Porsche , 4
Renault , 119
Rover , 3
Saab , 3
Seat , 28
Škoda , 45
Smart , 1
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 34
Tata , 1
Toyota , 14
TVR , 2
Volvo , 9
Yugo , 2
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dardanë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:33 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Dardanë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Dardanë

Shitet fiati Rks 6muj

755 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Dardanë

Jeep Grandcherokee 3.0 CRD

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  745  ·  Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

passati ne shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 19:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Dardanë

Shes fiat stilo 1.9jtd rks 6muaj ne emer tem

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 09:49 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Dardanë

BMW 318D AUTOMATIC VITI 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:13 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Dardanë

Jeep Engine BMW E60 3.0D M57

17 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 00:15 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Dardanë

Audi a3

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 17:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dardanë

Opel Astra Cabriolet

72 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 10:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Dardanë

Shitet vetura skoda 1.6

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 22:11 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Dardanë

skoda octavia

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 18:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Dardanë

Opel corsa d

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dardanë

OPEL ASTRA G

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 08:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Dardanë

Shitet vetura Mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 19:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dardanë

OPEL ASTRA 1.9CDTI Euro4 ��������

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Golf 2 1.9 dizel

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  807  ·  Dardanë

Peugeot 807 2.2Dizell Rks 10 Muje Vp 2004 7 Ulse

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 09:25 Vetura  ·  Dardanë

Alfa Romeo 166 -01

12 Shk 18:50 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Dardanë

����FORD RANGER 2.5 TDCI 4X4 I sapo ardhur nga zvicrra

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 08:26 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Dardanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Shk 18:08 Vetura  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Dardanë

Jeep Patriot 2.0

7 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 16:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Dardanë

Fabia 1.4 dizel 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:53 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Dardanë

Bmw 330 Xdrive 2006 e sapo ardhur nga zvicrra ������������

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

Passat 1.9 Dizell

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Shk 15:40 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Dardanë

BMW X3 2.0D xDrive Automatik

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 15:31 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Dardanë

BMW X3 2.0d xDrive

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 01:25 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Dardanë

Nisan Qashqai 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 14:21 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Dardanë

SHES bwm 730d rks 11muaj perfekt gjendje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 18:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

Passat B7

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 11:58 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Dardanë

Mazda 5 1.6 Dizel

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:27 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Dardanë

Opel meriva

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:45 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Dardanë

shitet

650 EUR

27 Jan 04:36 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Dardanë

BMW 535d - U SHIT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 19:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Dardanë

AUDI A3 X SLINE 1.6 TDI 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 22:45 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Dardanë

Kombi Citroen JUMPER 2009

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 22:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Dardanë

Mercedez Benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Jan 23:49 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Dardanë

Kia Sportage - 2019

19 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 01:28 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Dardanë

Vetem what up

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 00:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dardanë

Shitet caddy maxi dsg rks

20 Jan 17:17 Vetura  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Dardanë

Isuzu D-Max 3.0 TDI Automatik

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 16:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dardanë

Sharan 1.9 motorr TDI me 3 te kuqe

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 23:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dardanë

Shitet caddy maxi 1.6 dsg

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 01:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dardanë

Shitet caddy maxi dsg

6 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione