Deçan | Makina | Vetura

Acura , 18
Aixam , 5
Alfa Romeo , 16
Alpina , 4
Artega , 11
Audi , 166
Bentley , 1
BMW , 134
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 9
Citroën , 49
Dacia , 2
Daewoo , 8
Daihatsu , 9
Dodge , 6
Ferrari , 1
Fiat , 68
Ford , 102
GMC , 2
Honda , 5
Hyundai , 51
Isuzu , 11
Jaguar , 5
Jeep , 56
Kia , 10
KTM , 2
Lada , 4
Lancia , 8
Land Rover , 26
Landwind , 1
Lincoln , 1
Mazda , 13
MINI , 5
Mitsubishi , 77
Nissan , 73
Opel , 233
Peugeot , 65
Plymouth , 1
Porsche , 4
Renault , 79
Rover , 4
Saab , 3
Seat , 30
Škoda , 19
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 31
Tata , 4
Toyota , 55
TVR , 2
Volvo , 10
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:11 ,

Ml 320 cdi 4matic

Histora e veturës

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:30 ,

Shitet hondaj galioper 4x4

Histora e veturës

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 23:51 ,

Shitet

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 20:17 ,

Shitet bmw 118d

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 11:42 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 14:07 ,

SHES FIAT

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 12:58 ,

Shitet pikap friz nddrim me vetur

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 00:56 ,

shitet gjipi 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 23:15 ,

Shitet golfi 6 ndrrohet

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 21:41 ,

Jeep Grand Cheroke

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 21:41 ,

Fellne 16 per mercedes

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 13:48 ,

Caddy

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 17:54 ,

RENAULT MEGANE KARAVAN 1.9 DIZEL ME TARGA TE HUAJA

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 08:46 ,

Golf 6 2013 Match 119 mi km

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 12:50 ,

Mercedes 123

Histora e veturës

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 12:30 ,

Mercedes 123

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 18:52 ,

Mercedes Sprinter 210d

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Korr 22:03 ,

Peugeot 206 1.4 viti 2011

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 06:58 ,

Isuzu troper 3.1 LTDi Perfekt

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 00:33 ,

Shitet renault clio 1.5

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 17:08 ,

jeep grand cherokee 5.2 v8

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 22:02 ,

Shes Tauranin

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 17:33 ,

Dera e garazhdes

Histora e veturës

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 10:45 ,

Shitet VW Volkswagen Passat B8 High Line

Histora e veturës

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 01:11 ,

Golf 6 2.0tdi 4x4

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 20:22 ,

SHES RENAULT KANGO

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 17:33 ,

Caddy 1.9 TDI

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:34 ,

Shes

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 08:25 ,

Fronetra.2.8.turbo.motorr Isuzit

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:10 ,

jeep grand cherokee 2.7crd

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 07:31 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 20:48 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:43 ,

shes

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 11:37 ,

Golf 2 1.6 diesel

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
14 Korr 10:46 ,

ju lutna policis kosoves ku ta zini kit gjip konfiskone

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Korr 13:34 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:57 ,

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

Histora e veturës

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 00:32 ,

Shitet AUDI A4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Korr 11:39 ,

Shitet Bmw 1986

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:13 ,

niva 1.7 benzin

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 00:12 ,

Passt

Histora e veturës

3 500 EUR

09 Korr 00:11 ,

Shitet gjipi

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 11:35 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione