Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dragash | Makina | Vetura

Acura , 8
Aixam , 1
Alpina , 8
Audi , 78
BMW , 52
Chevrolet , 1
Chrysler , 5
Citroën , 15
Dacia , 1
Daewoo , 4
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Fiat , 23
Ford , 28
Honda , 2
Hyundai , 5
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jeep , 6
Kia , 14
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 13
MINI , 1
Nissan , 10
Opel , 110
Peugeot , 23
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 48
Rover , 2
Seat , 16
Škoda , 5
Suzuki , 3
Toyota , 6
TVR , 1
Volvo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:00 Vetura , Dragash

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:00 Shitorja Vetura , Dragash

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:25 Vetura , Dragash

Shitet Reno Clio 1.5 DCI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 22:18 Shitorja Vetura , Dragash

SHESË URGJENTË MERSEDES 320CDI EVO AVAGARD

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 07:32 Vetura , Dragash

Fiat ulysse 7 persona

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:46 Vetura , Dragash

Shes caddy 2.0 sdi pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 18:22 Vetura , Dragash

Shitet golf 2 gti +38345575620

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 22:34 Vetura , Dragash

Vw cady 2.0 dsg me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:23 Vetura , Dragash

Shes Ford Focus 2012 2.0 dizel

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:57 Vetura , Dragash

Shitet makina mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 04:50 Vetura , Dragash

Shitete vetura

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:57 Vetura , Dragash

Golf 5 i doganuar

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:59 Vetura , Dragash

Shitet urgjent mercedes 200 nënë muaj regjistrim

1 550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:39 Vetura , Dragash

Rover 620 dizell RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Shk 23:36 Vetura , Dragash

Shitet kamioneta iveco 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 19:48 Vetura , Dragash

Shitet

2 220 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 22:05 Vetura , Dragash

ML-280 cdi 4matic

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:51 Vetura , Dragash

Plasti dip

2 345 EUR

13 Shk 08:47 Vetura , Dragash

Opel Meriva 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 10:57 Vetura , Dragash

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 18:42 Vetura , Dragash

Shitet

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 13:10 Vetura , Dragash

Mercedes-bent

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 15:29 Vetura , Dragash

Golf 4 1.4 16V me Katalizator

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 03:13 Vetura , Dragash

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 12:21 Vetura , Dragash

+27638827214 AND SAY GOODBYE TO POVERTY AND SORROW IN AFRICA

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:02 Vetura , Dragash

Shes opel vectra 2004 2.2diezel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:36 Vetura , Dragash

Mercedes-benz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 12:48 Vetura , Dragash

Shitet jetta per pjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 08:04 Vetura , Dragash

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 08:04 Vetura , Dragash

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 17:28 Vetura , Dragash

Golf 2

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:26 Vetura , Dragash

Btc Kesh

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 13:47 Vetura , Dragash

Shitet

1 350 EUR

28 Dhj 17:58 Shitorja Vetura , Dragash

SHESË GOLF 2 GTD 1.6 DIZELL INTERKULLER HIDROLIK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 17:34 Vetura , Dragash

Shes T5 1.9 me klim

1 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 20:25 Vetura , Dragash

Shes ose ndrroj t4 2.5

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:38 Vetura , Dragash

Golf 4 1.4 16v

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 18:04 Vetura , Dragash

Seat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 18:51 Vetura , Dragash

Shitet makina

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 17:44 Vetura , Dragash

Alfarome

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 17:04 Vetura , Dragash

vw caddy

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 02:56 Vetura , Dragash

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 20:06 Vetura , Dragash

shes makinen

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:40 Vetura , Dragash

Shitet vito

2 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 10:57 Vetura , Dragash

Shitet vito

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 11:58 Vetura , Dragash

Nissan Qashqai

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 19:00 Vetura , Dragash

VW Jetta 1.6 TDI

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione