Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Drenas

Acura , 94
Aixam , 20
Alfa Romeo , 95
Alpina , 25
Artega , 13
Audi , 881
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 716
Bugatti , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 12
Chrysler , 27
Citroën , 229
Corvette , 1
Dacia , 6
Daewoo , 26
DeTomaso , 1
Dodge , 6
Ferrari , 3
Fiat , 327
Ford , 428
GMC , 7
Grecav , 2
Honda , 39
Hummer , 1
Hyundai , 41
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 10
Jeep , 28
Kia , 28
KTM , 1
Lada , 4
Lancia , 16
Land Rover , 31
Lexus , 1
Lincoln , 3
Lotus , 1
Mazda , 55
Mercedes-Benz , 1466
MG , 4
MINI , 24
Mitsubishi , 39
Nissan , 53
Opel , 1418
Peugeot , 364
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 5
Porsche , 5
Proton , 4
Renault , 463
Rover , 32
Saab , 5
Seat , 85
Škoda , 71
Smart , 17
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 14
Tata , 7
Toyota , 40
TVR , 3
VW Volkswagen , 4445
Volvo , 54
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:33 Vetura , Drenas

Shitet Golf 7 GTD viti 2015 Pa Dogan

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Vetura , Drenas

VW Passat 1.8 Benzin

790 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43 Vetura , Drenas

Blej katalizatora me qmim me te mir ne treg

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:33 Vetura , Drenas

Blej Vetura

1 234 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 cdi 1 vit rks

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:15 Vetura , Drenas

Golf 1.6 benzin rks i skadun 049355295

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:11 Vetura , Drenas

MERCEDES C220D BLUETEC I DOGANUAR VITI 12.2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Vetura , Drenas

GOLF 7 2.0 TDI 150PS 210KM I RI VITI 2013

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Vetura , Drenas

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:04 Vetura , Drenas

BLEJM VETURA

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:56 Vetura , Drenas

shitet pikapi ne gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 Vetura , Drenas

Shes opel aster H 1.7cd(ti) 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:30 Vetura , Drenas

Shitet Peugeot 1007

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 Vetura , Drenas

Golf 1.9 tdi goal 10 muj rks

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:00 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 i doganuar

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:59 Vetura , Drenas

Pasasd 3c 2.0 TDI i doganuar DSG

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0 tdi i doganuar rks 5 muaj 2015

11 399 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 Vetura , Drenas

Audi A3 1.6 Automatik tiptronik rks 7 muaj 2011

8 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 Vetura , Drenas

Bmw 1 Sport Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Vetura , Drenas

Shitet Golf 5 2.0 Tdi 2007 Goal

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 Vetura , Drenas

Jaguar X-type per pjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:58 Vetura , Drenas

Opel zafira per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:58 Vetura , Drenas

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:58 Vetura , Drenas

Opel Vectra per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:57 Vetura , Drenas

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:56 Vetura , Drenas

Pjes per OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:54 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:32 Vetura , Drenas

Drenas arllat

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:32 Vetura , Drenas

Bmw 520d ����

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:21 Vetura , Drenas

Prokolic

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:21 Vetura , Drenas

Bmw 320d ndrrim

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Vetura , Drenas

shitet ndrrohet rks dizel 1.9

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:09 Vetura , Drenas

audi a6

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:44 Vetura , Drenas

Renault 5 rks 1 vjet per marakli

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 Vetura , Drenas

Golf 7.5, 2.0-Tdi, automatik, viti 10/2017,

20 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46 Vetura , Drenas

Pikap Fiat Doblo 1.3 dizell, viti 2005, rks 9 muj

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:57 Vetura , Drenas

Shiten ose mdrrohen dritaret e perdorne

320 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:09 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:09 Vetura , Drenas

PJES PER TOYOTA LAND CRUSER 100 - 4.2- I BLINDUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Qer 23:53 Vetura , Drenas

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 22:57 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 22:12 Vetura , Drenas

Audi A3 2.0 TDI S-tronic QUATTRO 184PS ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:08 Vetura , Drenas

AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 20:08 Vetura , Drenas

AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 18:48 Vetura , Drenas

Shes mercedesbenz c220

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 17:46 Vetura , Drenas

Golf 7 TDI 1.6 Manuel

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 15:10 Vetura , Drenas

Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 14:25 Vetura , Drenas

Shes kombin T4 2.5 Tdi…

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 09:48 Vetura , Drenas

Shitet C220 cdi Automatik viti 2003 rks 1 vit

6 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 09:47 Vetura , Drenas

Passat 2 1.6 TDI Dizel RKS Bojm Ndrrim

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione