Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Ferizaj

Acura , 292
Aixam , 77
Alfa Romeo , 211
Alpina , 58
Artega , 39
Audi , 3523
BAIC , 6
Bentley , 15
BMW , 2677
Bugatti , 18
Buick , 7
Cadillac , 17
Chevrolet , 111
Chrysler , 78
Citroën , 1475
Corvette , 3
Dacia , 38
Daewoo , 52
Daihatsu , 31
DeTomaso , 2
Dodge , 31
Ferrari , 7
Fiat , 1367
Ford , 1546
GMC , 7
Grecav , 8
Honda , 67
Hummer , 2
Hyundai , 290
Infiniti , 8
Isuzu , 26
Jaguar , 63
Jeep , 173
Kia , 121
KTM , 2
Lada , 40
Lancia , 28
Land Rover , 203
Lexus , 2
Lifan , 1
Lincoln , 8
Lotus , 3
Maserati , 5
Maybach , 2
Mazda , 120
Mercedes-Benz , 5646
MG , 6
MINI , 136
Mitsubishi , 249
Nissan , 380
NSU , 1
Opel , 6037
Peugeot , 2000
Piaggio , 13
Plymouth , 2
Pontiac , 3
Porsche , 34
Proton , 1
Renault , 2306
Rover , 73
Saab , 33
Seat , 420
Škoda , 328
Smart , 91
Spyker , 4
Ssangyong , 19
Subaru , 19
Suzuki , 190
Tata , 8
Tesla , 1
Toyota , 282
Trabant , 2
TVR , 5
UAZ , 1
VW Volkswagen , 12871
Volvo , 176
Wartburg , 6
Wiesmann , 8
Yugo , 21
Zastava , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Qer 08:23
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW X3 Sport 3.0 - 218 kf, lekur, aut, makin Suedeze (RKS)

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 22:39
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi Q5

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 13:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:48
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 318 Dizel Automatik ** Sport ** I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:06 Vetura , Ferizaj

C 220 Cdi Rks 7 muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:58 Vetura , Ferizaj

Audi A4 40TDI 2022 Quattro

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:58 Vetura , Ferizaj

Audi A4 35TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:57 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:57 Vetura , Ferizaj

Audi A4 40 TDI Quattro

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Mercedes E200-CDI Automatik

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Golf 7 1.6-TDI Automatik-2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Mercedes B180 CDI Automatik 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Bmw X6 30D XDrive 2016

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Audi A6 Matrix 3.0 Bi-TDI 326 PS

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0-TDI Quattro 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Vetura , Ferizaj

Bmw e30 320i Oldtaimer

11 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Vetura , Ferizaj

Ford ranger

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Vetura , Ferizaj

Bmw e30

999 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:56 Vetura , Ferizaj

Reno laguna 1.9dci

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:48 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:43 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d active tourer 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Vetura , Ferizaj

Ford konekt 1.8 tdci Rks xh perfekte

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:15 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Vetura , Ferizaj

SHES URGJENT OPEL ASTRA 1.7 DIZELL VITI 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:43 Vetura , Ferizaj

Renault Trafic 1.9 Dizell me klim viti 2006

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Vetura , Ferizaj

Shitet VW CADDY 2004 2.0 SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:19 Vetura , Ferizaj

Shitët Mercedesi

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Vetura , Ferizaj

Opel astra G 2.0 B

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:05 Vetura , Ferizaj

Honday H1

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:05 Vetura , Ferizaj

citroen xsara rks 2 muj 2001 dizel

14 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:01 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 Tdi

3 450 EUR

Dje 21:00 Vetura , Ferizaj

HYUNDAI IX35

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Vetura , Ferizaj

Shitet toyota 4Runner 3.0TD

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:51 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan terrano 2.7TDI

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:32 Vetura , Ferizaj

shitet Pikapi ne super gjendje

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Scudo 1.6 jtd viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Dje 20:01 Vetura , Ferizaj

Shitet per pjese

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:53 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 TDI Manual 2012 QUATTRO S-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:43 Vetura , Ferizaj

pikap

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:37 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIO 2013 I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Vetura , Ferizaj

BMW X1 2.0 XDRIVE M-PACKET AUTOMATIK 2013 I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 Manual Highline Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Vetura , Ferizaj

BMW 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 S-Line 170.xxxKM Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:30 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 Klimatronik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 173.xxxKM Full VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:26 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes C-Class AUTOMATIK 2013 Vetem Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 Manual Highline Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 Vetura , Ferizaj

Citroen c3

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 Vetura , Ferizaj

Tiguan 2.0 TDi Higline i doganuar i ardhur nga Zvicra

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione