Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Acura , 60
Aixam , 7
Alfa Romeo , 69
Alpina , 17
Artega , 2
Audi , 961
BAIC , 2
Bentley , 1
BMW , 721
Bugatti , 4
Buick , 2
Cadillac , 3
Chevrolet , 42
Chrysler , 15
Citroën , 267
Dacia , 13
Daewoo , 11
Daihatsu , 1
Dodge , 10
Ferrari , 1
Fiat , 425
Ford , 387
GMC , 3
Honda , 25
Hummer , 1
Hyundai , 53
Infiniti , 1
Isuzu , 6
Jaguar , 6
Jeep , 35
Kia , 40
KTM , 5
Lada , 3
Lancia , 19
Land Rover , 56
Lexus , 2
Lincoln , 3
Maybach , 1
Mazda , 43
Mercedes-Benz , 1511
MG , 4
MINI , 27
Mitsubishi , 31
Nissan , 54
Opel , 3515
Peugeot , 460
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 5
Renault , 510
Rover , 30
Saab , 9
Seat , 127
Škoda , 112
Smart , 21
Ssangyong , 10
Suzuki , 21
Tata , 1
Toyota , 57
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 5148
Volvo , 78
Wartburg , 10
Wiesmann , 3
Yugo , 3
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:30
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Shitet X6 M50D nga gjermanija me bmw premium garanci

46 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:50 Vetura , Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFEKT

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:50 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 13:42 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET BMW 320d xDrive

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:00 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a6 Allroad

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Golf 2 1.3 CAT

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

POLO - 1.6 TDI 77 Kw - EKSTREM E RUAJTUR - E RE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 - 2.0 TDI - 2012 - STYLE

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 - 2.0 TDI - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF VII DISEL 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Vetura , Fushë Kosovë

Shkoda oktavia

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY ~ 1.9 TDI ~ 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY ~ SDI ~ 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY ~ SDI ~ 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Combo 1.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY MAXI - 1.6 TDI - DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER - 2009 - ME DOGANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:29 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY DSG ~ 1.9 TDI ~ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI 5 ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra 1.7 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Vetura , Fushë Kosovë

VITO 115 CDI DOUBLE CABINE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 Vetura , Fushë Kosovë

TRANSPORTER T7 ~ 2.0 TDI ~ 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Corsa

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 Vetura , Fushë Kosovë

Corsa 1.2 Benzin-Plin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:01 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra 1.3 CDTI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY ~ SDI ~ 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Sot 09:19 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A3 MANUAL DISEL 1.6 TDI 2010

1 EUR

Sot 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY ~ 2.0 TDI ~ 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES VITO 109 CDI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Tauran 1.6 DSG 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Tauran 1.6 DSG 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 3C 2.0 TDI

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.0 tdi me klim i po sa ardhur nga Zvicrra

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Nissan NX200

1 090 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:59 Vetura , Fushë Kosovë

lt caddy 2.0 tdi me klim model i ri i po sa ardhur viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:58 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET SKODA OCTAVIA C 2.0 TDI

Sot 08:58 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me klim i ardhur nga Zvicrra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Vetura , Fushë Kosovë

Jetta 1.9 dsg

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me prokolic mrapa 4.5 metra i gjat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi automatik me klim me RKS VITI P. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:51 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 2.0 dsg 2011 rks

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:50 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Vetura , Fushë Kosovë

Volkswagen Passat Highline

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione