Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Gjilan

Acura , 183
Aixam , 51
Alfa Romeo , 143
Alpina , 39
Artega , 11
Audi , 1987
Bentley , 11
BMW , 1722
Bugatti , 6
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 82
Chrysler , 120
Citroën , 666
Corvette , 1
Dacia , 48
Daewoo , 50
Daihatsu , 14
DeTomaso , 1
Dodge , 20
Ferrari , 7
Fiat , 797
Ford , 976
GMC , 11
Grecav , 1
Honda , 42
Hummer , 14
Hyundai , 161
Infiniti , 2
Isuzu , 11
Jaguar , 31
Jeep , 88
Kia , 100
KTM , 4
Lada , 33
Lancia , 20
Land Rover , 132
Lexus , 4
Ligier , 1
Lincoln , 15
Lotus , 1
Maserati , 5
Maybach , 1
Mazda , 124
Mercedes-Benz , 3128
MG , 7
MINI , 58
Mitsubishi , 164
Morgan , 1
Nissan , 225
NSU , 2
Opel , 3804
Peugeot , 1215
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 31
Proton , 2
Renault , 1239
Rover , 27
Saab , 16
Seat , 314
Škoda , 356
Smart , 67
Ssangyong , 29
Subaru , 20
Suzuki , 117
Tata , 10
Toyota , 98
Trabant , 2
TVR , 12
UAZ , 5
VW Volkswagen , 10387
Volvo , 86
Wartburg , 1
Wiesmann , 4
Yugo , 29
Zastava , 50

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:31 Shitorja Vetura , Gjilan

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 23:30 Vetura , Gjilan

Skoda octavia 1.6 tdi viti 2012

4 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 23:25 Vetura , Gjilan

Golf 5 1.9 TDI viti 2008 6 shpejtsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:25 Vetura , Gjilan

Vw Caddy 1.9 Tdi ,Rks,Tip-Top i ruajtur shumë.

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:25 Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI DSG-AUTOMATIC

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:23 Vetura , Gjilan

Mecedes vito

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:16 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.3 Dizel

6 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.4 Benzin vp 2007 Rks 1 Muj

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:12 Vetura , Gjilan

Touareg 3.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:11 Vetura , Gjilan

GOLF 7 1.6 DIESEL 2014 MODELI CUP AUTOMATIK

13 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 Vetura , Gjilan

Passat 1.9 Tdi Viti 1997 Rks Deri Dhjetore

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 23:08 Vetura , Gjilan

Golf 2

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:04 Vetura , Gjilan

Fokus 1.8 dizel di super gjendje 11 muj ka regjstrim

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:04 Vetura , Gjilan

5900

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:03 Vetura , Gjilan

Opel omega 2.0

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:03 Vetura , Gjilan

Shitet Audi Q3

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:03 Vetura , Gjilan

shitet golf 7 1.6 Automatic

Sot 23:02 Vetura , Gjilan

Bmw 740d xDrive - Automatik / RKS

15 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:01 Vetura , Gjilan

Peugeot

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:01 Vetura , Gjilan

Shitet shkoda AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:01 Vetura , Gjilan

Tauran me 7 ulse dizell

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:00 Vetura , Gjilan

Opel Combo 1.7 Motorr japan 263 km 1 pronar shum intujtun

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:59 Vetura , Gjilan

shitet Mercedes Aclas Pa Dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Vetura , Gjilan

URGJENT Braniki mramt dhe Shtopat per Bmw E60

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Vetura , Gjilan

Opel Meriva 1.8 Benzin -Rks 4Muj- -KlimaTronik- -V.p 2004-

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:56 Vetura , Gjilan

Audi A3 Limusine 1.6 Diesel 110 PS

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI DSG 187100Km���� AUTOMATIC

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:51 Vetura , Gjilan

Renault Twingo 1.2 Benzin Vp 2010 Rks 7 Muj

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:48 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:47 Vetura , Gjilan

BMW 320D X-DRIVE MANUEL VP 2011 / RKS FULL EXTRA

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Shitorja Vetura , Gjilan

Suzuki SX4 2.0 TDI 4x4 2013����

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:46 Vetura , Gjilan

GOLF 6 1.6 TDI *DSG* AUTOMATIK/TIP VP 2011

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:46 Vetura , Gjilan

MERCEDES A150 BENZIN 1.5 VP 2009 / RKS

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:46 Vetura , Gjilan

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:46 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI * ECOMOTIVE* VP 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:46 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 2.0 TDI VP 2005 - RKS 10 MUJE TIP-TOP

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:45 Vetura , Gjilan

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:45 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:43 Vetura , Gjilan

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

380 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:43 Vetura , Gjilan

Golf 7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:42 Vetura , Gjilan

renault clio 1.9 dizell

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42 Vetura , Gjilan

Ford Ka 1.3 Benzin -Rks 1Vit- -N’Emer Tem Personal-

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:41 Vetura , Gjilan

Golf 7 GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:40 Vetura , Gjilan

Auto bartje rinori 049-839-634

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:40 Vetura , Gjilan

AUTOMATIK~TIPTRONIK 2.2 DIZEL,OPEL ANTARA ,RKS:22.02.2024,

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:40 Vetura , Gjilan

Ceddy 1.9 dsg

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 Vetura , Gjilan

Renault wind 1.2B

5 220 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:37 Shitorja Vetura , Gjilan

Kia Soul 1.6 GDI ISG

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:35 Vetura , Gjilan

Pasat 2 karavan

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:34 Vetura , Gjilan

Golf 7 Tdi- I tkuqe Bluemotion Dsg

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione