Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Kaçanik

Acura , 10
Aixam , 3
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 118
BMW , 114
Bugatti , 2
Chevrolet , 4
Chrysler , 1
Citroën , 43
Dacia , 3
Daewoo , 2
Daihatsu , 4
Dodge , 3
Fiat , 57
Ford , 86
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 4
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 8
Kia , 12
Lada , 15
Lancia , 2
Maserati , 1
Mazda , 6
MG , 1
MINI , 3
Mitsubishi , 11
Nissan , 41
Opel , 215
Peugeot , 61
Pontiac , 1
Porsche , 2
Renault , 71
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 9
Škoda , 20
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Tesla , 1
Toyota , 19
Volvo , 10
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:23 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:00 Vetura , Kaçanik

Shes golf 7 dizell 1.6 Automatik fulle me gjendje profekte

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:33 Vetura , Kaçanik

Nissan Navara 2.5D

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Nën 08:17 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:04 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 10:06 Vetura , Kaçanik

Blejm Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 10:03 Vetura , Kaçanik

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Nën 09:15 Vetura , Kaçanik

BMW 730 d,Navi.Xenon,likur,Tempomat,20 Zoll, full

5 650 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:28 Vetura , Kaçanik

Bmw E61

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 13:23 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 4 1.8 Benzin 20w

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 22:17 Vetura , Kaçanik

shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 20:46 Vetura , Kaçanik

Shitet Hyundai Terracan CRDI 4x4 Automatik, 7ulse

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:46 Vetura , Kaçanik

Shitet Chevrolet Captiva 2,4 Benzin / Plin ne dizne 4X4

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 20:46 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar S Type 3,0 benzin Ful..Full...

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:45 Vetura , Kaçanik

Shitet Renault RX4 1,9 Dizel 4x4

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:44 Vetura , Kaçanik

Shitet BMW X5 4,8 Benzin 415 Ps Full…

11 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 20:44 Vetura , Kaçanik

Chevrolet Captiva 4x4 2,4 Benzin & Plin Gaz

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:43 Vetura , Kaçanik

Shitet Nissan NV200 1,5 DCI dizel me 7 Ulse

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 20:11 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Nën 15:47 Vetura , Kaçanik

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 15:44 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Nën 12:58 Vetura , Kaçanik

shitet

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 20:49 Vetura , Kaçanik

Shitet skoda superb

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 11:40 Vetura , Kaçanik

Caddy 1.9 TDI

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 23:40 Vetura , Kaçanik

Ford ranger

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 22:16 Vetura , Kaçanik

Golf 4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Nën 17:41 Vetura , Kaçanik

VW Caddy 2.0 SDI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 09:18 Vetura , Kaçanik

Shitet Jaguar XJ 3,0 Dizel Premium Luxury

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Nën 19:39 Vetura , Kaçanik

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 19:30 Vetura , Kaçanik

AUDI 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:37 Vetura , Kaçanik

Shitet URGJENT!! mercedes benz e-220 2019 pa dogan

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Nën 22:01 Vetura , Kaçanik

Volkswagen ne shitje!

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Nën 21:40 Vetura , Kaçanik

Shitet vetura mercedes GLK350

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 10:57 Vetura , Kaçanik

Volvo S80 2.4 D Automatik

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 17:25 Vetura , Kaçanik

Opel Zafira 1.9 AUTOMATIK me 7 ulse

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 01:21 Vetura , Kaçanik

Shitet Golf 5

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 01:28 Vetura , Kaçanik

Fiat Marea 1.9 dizell

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 11:15 Vetura , Kaçanik

4x4 nisan navara ndrrim me pikap

56 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 19:35 Vetura , Kaçanik

Shitet Vento

3 299 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 17:35 Vetura , Kaçanik

Kamjonet per punetor

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 20:03 Vetura , Kaçanik

Audi 80

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 19:10 Vetura , Kaçanik

opel vectra c

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:09 Vetura , Kaçanik

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:27 Vetura , Kaçanik

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Tet 13:49 Vetura , Kaçanik

Shitet kombi T5

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 13:19 Vetura , Kaçanik

Shes Audi A6 3.0TDI esht ne gjendjee te rregullt

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:34 Vetura , Kaçanik

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 00:18 Vetura , Kaçanik

Toyota RAV 4x4 shitet

31 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 22:31 Vetura , Kaçanik

2013 VW Passat TDI 2.0 Highline

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 10:31 Vetura , Kaçanik

Mercedez bennz b clas

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione