Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Kastriot

Acura , 15
Aixam , 4
Alfa Romeo , 23
Alpina , 3
Artega , 3
Audi , 224
Bentley , 3
BMW , 110
Chevrolet , 9
Chrysler , 5
Citroën , 37
Dacia , 2
Daewoo , 3
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 113
Ford , 89
Grecav , 1
Honda , 4
Hyundai , 9
Isuzu , 3
Jaguar , 11
Jeep , 10
Kia , 5
Lada , 1
Lancia , 1
Mazda , 12
MG , 1
MINI , 6
Nissan , 18
Opel , 336
Peugeot , 139
Piaggio , 2
Renault , 123
Rover , 3
Saab , 2
Seat , 20
Škoda , 25
Smart , 8
Ssangyong , 1
Suzuki , 4
Tesla , 1
Toyota , 13
VW Volkswagen , 1321
Volvo , 13
Yugo , 1
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:35 Vetura , Kastriot

BLEJ VETURA 500-2000

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:36 Vetura , Kastriot

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:33 Vetura , Kastriot

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 Vetura , Kastriot

Mercedes E200

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:26 Vetura , Kastriot

Mercedes E280 EVO 2008 AvangardeAutomatik 044202497

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:13 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 16:13 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Dje 16:13 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 16:13 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Dje 16:12 Vetura , Kastriot

Astra G

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

Rent a Car Time +38349203303 Cmimi duke filluar nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Kastriot

Rent a Car Time +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 15:49 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 15:45 Vetura , Kastriot

Shitet pasati 1.8T

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
22 Sht 23:16 Vetura , Kastriot

Shitet VW Golf 7 2.0 viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 16:04 Vetura , Kastriot

2018 Mercedes-Benz GLC 300

9 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Sht 05:39 Vetura , Kastriot

SHITET GOLF 7

14 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 00:55 Vetura , Kastriot

Shitet GOLF 7

14 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:41 Vetura , Kastriot

Shes opell astra g

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 17:47 Vetura , Kastriot

- WV GOLF 6 TDI 2.0 R-line VITI 2011 RKS ����

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 11:57 Vetura , Kastriot

SHITET AUDI A3 1.8B 150PS v5 TURBO

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 22:51 Vetura , Kastriot

FORD CONECT 1.8 TDCI 2008 RKS

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:51 Vetura , Kastriot

Caddy 1.9tdi 77kw pa dogan 2007 viti

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:51 Vetura , Kastriot

Pezho 1.4 hdi me klim 2006 3muj rks

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:54 Vetura , Kastriot

Shes opel zafira 2.0 rks1vit

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 12:53 Vetura , Kastriot

- VW GOLF 6 TDI DIZELL VITI 2012 RKS 20.06.2024

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 09:16 Vetura , Kastriot

Shitet vw Jetta 2.0 tdi 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 12:39 Vetura , Kastriot

Skoda yeti 4x4

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:34 Vetura , Kastriot

caddy

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 15:14 Vetura , Kastriot

shitet

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 15:07 Vetura , Kastriot

shitet golf 4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 00:53 Vetura , Kastriot

VW Golf 7 1.6Tdi 2013 Blue Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 12:01 Vetura , Kastriot

Mercedes a 170

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 08:49 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET�� NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 09:56 Vetura , Kastriot

renault kango pa dogan

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 15:42 Vetura , Kastriot

Skoda yeti 4x4

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:01 Vetura , Kastriot

Shitet Audi A3 Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 07:42 Vetura , Kastriot

Shes veturen Mercedes-Bens e class

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione