Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Klinë

Acura , 27
Aixam , 11
Alfa Romeo , 43
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 506
BAIC , 2
Bentley , 1
BMW , 352
Bugatti , 3
Cadillac , 5
Chevrolet , 13
Chrysler , 15
Citroën , 133
Dacia , 5
Daewoo , 7
Daihatsu , 3
Dodge , 10
Fiat , 220
Ford , 259
GMC , 1
Honda , 16
Hyundai , 32
Isuzu , 2
Jaguar , 6
Jeep , 19
Kia , 58
Lada , 1
Lancia , 5
Land Rover , 32
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 11
MG , 3
MINI , 9
Mitsubishi , 39
Nissan , 65
Opel , 660
Peugeot , 193
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 226
Rover , 18
Saab , 3
Seat , 97
Škoda , 33
Smart , 35
Ssangyong , 9
Suzuki , 8
Tata , 4
Tesla , 1
Toyota , 17
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 2403
Volvo , 29
Wartburg , 1
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Klinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Klinë

Pezho 2.0 hdi vp 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Vetura  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Klinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:48 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Klinë

Shes chrysler 300c gjendje perfekte 2.7 benzin

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Klinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 California  ·  Klinë

Kamionet T4

3 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Klinë

Shitet

1 700 EUR

Dje 01:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Klinë

Touran 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:22 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Klinë

Audi A3

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 22:31 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

8 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 22:18 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Klinë

she's fiat punton

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 22:12 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 22:06 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Klinë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

11 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 21:57 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Klinë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 19:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Klinë

Touran Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Qer 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Klinë

Mercedes C220

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 08:31 Vetura  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Klinë

Ford C Max Autoamtik 2.0 Diesel 7 Ulese

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 23:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Klinë

Shitet vetura mercedes 200 diesel

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 19:51 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Klinë

BMW X1 Sdrive 18d 2.0 2013 facelift

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 16:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Klinë

Mercedes Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 19:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Klinë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h O

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 17:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Klinë

Shes touran 1.9 tdi pa dogan

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 13:58 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Klinë

Reno megane rks 5 muj

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 18:21 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Klinë

Audi A3

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 11:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Klinë

Mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 13:32 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Klinë

Shitet pikapi citroen jumpy 1.9 D rks 28-02-2025

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 12:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Klinë

skoda 1.9tdi ne gjendje te mir rks

2 950 EUR

17 Qer 12:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Golf ne super gjendje

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 11:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Pasat 1.9 dizel ne gjendje te mir

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 23:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Golf 4 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Qer 23:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

golf 4

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Pikap

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 17:54 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Klinë

Sharan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 17:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Klinë

Opel astra

1 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Klinë

Peugeot 308 2020

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
14 Qer 02:01 Vetura  ·  Seat  ·  Mii  ·  Klinë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 19:14 Vetura  ·  Seat  ·  Mii  ·  Klinë

Seat Mii

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 14:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Shes golf 3 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 14:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Klinë

SHES KOMBIN T4

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Klinë

SHES KOMBIN T4

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 18:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Klinë

Mercedes C300

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Qer 22:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Klinë

Shitet E 220 cdi Automatik 2003

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 12:49 Vetura  ·  TVR  ·  Chimaera  ·  Klinë

Yamaha yzf 600cc munci ndrrimi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 14:04 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Klinë

Peugeot Expert Maxi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Vetura është regjistruar me Datën 06:06:2024

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 18:11 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Klinë

Ford Kuga 2.0-150 ps 4x4

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 23:53 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Klinë

Kia Sportage 2.0 Automatik 4x4 200ps

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 01:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Klinë

VW Buba-Beetle/Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Qer 14:25 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Klinë

Shes Audi Q5 2.0 automatik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione