Leposaviq | Makina | Vetura

Acura , 1
Aixam , 1
Alpina , 1
Audi , 5
BMW , 4
Chrysler , 1
Dodge , 2
Fiat , 2
Ford , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Opel , 3
Renault , 3
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 1
Toyota , 4
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Leposaviq,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Leposaviq ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Gush 15:05 ,

AUDI A4 1.8 5V

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Korr 13:51 ,

shes

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 22:51 ,

Kia Sportage Vision 2RM 1.7 CRD

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Korr 17:26 ,

Reno clio 1.5 dci

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:50 ,

Toyota Yaris

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Qer 14:46 ,

Golf 2 1.6d stranac Nov

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:34 ,

toyota rav4

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Jan 12:31 ,

X3 englez

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 16:30 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 15:15 ,

Dodge caliber sxt

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 13:20 ,

Opel

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 14:23 ,

TOYOTA MATRIX

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 17:50 ,

Mazda CX-9

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Sht 17:46 ,

Bmw 118d - Viti 2010 1vit rks

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 13:16 ,

Paupqe te dhime super qmim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 10:36 ,

Shitet

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:41 ,

VW Golf 6 Bluemotion 2012

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 03:56 ,

Te gjitha

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 17:34 ,

Volkswagen New Beetle Beetle2.0TDI DSG Design

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Dhj 11:46 ,

mecerdes benz

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Dhj 01:18 ,

benz

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 09:35 ,

Hyundai Coupe GK 2.0-143 2008

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Tet 01:13 ,

Shitet C klasa

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 20:29 ,

Shitet BMW ALPINA C1

Histora e veturës

150 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Maj 18:25 ,

Adi 1.9 dizel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 11:53 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:23 ,

shes opel vectr sport

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 10:06 ,

Ac

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 09:21 ,

Golf

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 11:19 ,

Golf 3

Histora e veturës

570 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 10:27 ,

Shitet fordi ne rregull

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 17:54 ,

Shes Touran 2.0 Diesel

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:28 ,

Skoda octavia 4x4 1.9 tdi 66kw (90) ks 2000.

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 17:33 ,

Taureg

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Tet 21:51 ,

Crysler

Histora e veturës

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 23:07 ,

ker me bole

Histora e veturës

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 16:40 ,

Super stanje

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 21:17 ,

rover

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 17:39 ,

Mercedes Vito 115 dizel 2004

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:55 ,

renaut clio

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:53 ,

Audi A3 2.0 TDI Sport Paket-plus S-line

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 12:19 ,

Fiat punto

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 09:44 ,

Kamion

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 14:18 ,

Mercedes-Benz sprinter 310D

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 10:14 ,

Seat ibiza 1.6 tdi 2009

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:34 ,

Golf 5 1.6 benzin

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 20:02 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 12:44 ,

ANNONCE DE VENTE

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Pri 20:05 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Leposaviq juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione