Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan | Makina | Vetura

Acura , 107
Aixam , 26
Alfa Romeo , 97
Alpina , 26
Artega , 5
Audi , 1363
Bentley , 2
BMW , 988
Bugatti , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 48
Chrysler , 22
Citroën , 408
Corvette , 1
Dacia , 13
Daewoo , 18
Daihatsu , 6
DeTomaso , 2
Dodge , 9
Ferrari , 3
Fiat , 558
Ford , 623
GMC , 7
Honda , 19
Hummer , 1
Hyundai , 111
Infiniti , 1
Isuzu , 3
Jaguar , 11
Jeep , 35
Kia , 57
KTM , 1
Lada , 14
Lancia , 21
Land Rover , 65
Landwind , 1
Lexus , 1
Ligier , 1
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 2345
MG , 7
MINI , 22
Mitsubishi , 37
Nissan , 79
NSU , 1
Opel , 2425
Peugeot , 630
Piaggio , 8
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 15
Proton , 1
Renault , 763
Rover , 31
Saab , 14
Seat , 135
Škoda , 94
Smart , 32
Spyker , 1
Ssangyong , 10
Subaru , 3
Suzuki , 29
Talbot , 2
Tata , 3
Toyota , 50
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 5
VW Volkswagen , 5734
Volvo , 83
Wartburg , 5
Wiesmann , 1
Yugo , 11
Zastava , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:20 Vetura , Lipjan

OKAZIONpeugeot 307 2.0 hdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Shitorja Vetura , Lipjan

SHESË URGJENTË MERSEDES 320 CDI EVO AVAGARD

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:55 Vetura , Lipjan

PEZHO 206 2.0 DIZELL VITI 2004 I QLAJMRUN

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:52 Vetura , Lipjan

Mercedes B180 2.0 Diesel 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:41 Vetura , Lipjan

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:38 Vetura , Lipjan

Polo 1.9 SDI viti 2004 rks dhjetor 2023

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Vetura , Lipjan

Shite Mercedes Benx

23 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:27 Vetura , Lipjan

Astra g benzin 1.6

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:27 Vetura , Lipjan

PEZHO 206 1.4 BENZIN VITI 2002 REGJISTRIM 8 MUJ

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 Vetura , Lipjan

Pollo

1 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 Vetura , Lipjan

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.2 DIZELL VITI 2003 7 ULSE

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 Vetura , Lipjan

PEZHO 307 2.0 DIZELL VITI I PRODHIMIT 2004 REGJSTRIM 6 MUJ

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Vetura , Lipjan

��SHITET AUDI A4 2.0TDI FULL OPCIONE��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Vetura , Lipjan

��SHITET VW TIGUAN 2.0TDI 2016��

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Vetura , Lipjan

Tauran 2.0 Automatik 7 ulse 14-11-2015 Ne gjendje perfekte

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Vetura , Lipjan

TIGUAN 2.0 Automatik 2013 R-Line full Opcion 4 Matik dogan h

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Vetura , Lipjan

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION VITI 2012 DSG ME LIBER SERVISI

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Vetura , Lipjan

Prodaja

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 Vetura , Lipjan

GOLF VI 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Vetura , Lipjan

opel zafira 1.7 045290107

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Vetura , Lipjan

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 Klimatronik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Vetura , Lipjan

BMW x3

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:00 Vetura , Lipjan

Opel Astra Automatik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 Vetura , Lipjan

Peugeot 308

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Vetura , Lipjan

Citroen C4 me 7 Ulese ***Nderrime***

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:58 Vetura , Lipjan

Peugeot 407

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:39 Vetura , Lipjan

MERCEDES 250 DIZELL RKS 10 MUJ

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 Vetura , Lipjan

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:23 Vetura , Lipjan

Passat B8 DSG\F1 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 Vetura , Lipjan

VW Polo 1.6 TDI e Ardhur Nga Gjermania

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:35 Vetura , Lipjan

VW Golf 7 1.6 TDI Automatik i ardhur nga Gjermania

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:29 Vetura , Lipjan

PASSAT 1.9 TDI Rks 1 Vjet Boj Ndrrim

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:29 Vetura , Lipjan

Corsa B 1.4 Benzine Rks 11 Muaj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 Vetura , Lipjan

Mercedes 250 Dizell Rks 10 Muj -88

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 TDI Rks 1 Vit Clima AC - 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 13:50 Vetura , Lipjan

Opel Antara 045290107

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:50 Vetura , Lipjan

Audi A6 S Line \ 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:50 Vetura , Lipjan

Seat Ibiza 045290107

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 Vetura , Lipjan

Ford Kuga 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:46 Vetura , Lipjan

Seat 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 Vetura , Lipjan

PEUGEOT 308 1.6HDI VITI 2014 PA DOGAN ME LIBER SERVISI

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15 Vetura , Lipjan

GOLF 7 2.0TDI HIGH LINE 2.0TDI DSG VITI 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Vetura , Lipjan

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIK VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Vetura , Lipjan

Passat Vp2000 1.9 Tdi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:48 Vetura , Lipjan

Shitet Pa Dogan Passat b5

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:15 Vetura , Lipjan

Xhip Mercedes ml 4x4 3.2 Benzin plin dizne ka 10 muj rks

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:14 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim 1 muj rks

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:14 Vetura , Lipjan

Shitet Opel Omega

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:46 Vetura , Lipjan

Bmw 330d 2004 facelift automatik rks 1 vit

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione