Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Malishevë

Acura , 60
Aixam , 13
Alfa Romeo , 73
Alpina , 6
Artega , 4
Audi , 749
Bentley , 2
BMW , 592
HTC , 1
Bugatti , 2
Buick , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 20
Chrysler , 10
Citroën , 197
Corvette , 1
Dacia , 8
Daewoo , 7
Daihatsu , 4
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 263
Ford , 313
GMC , 6
Honda , 18
Hummer , 5
Hyundai , 36
Isuzu , 2
Jaguar , 8
Jeep , 10
Kia , 41
Lada , 2
Lancia , 10
Land Rover , 17
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 1
Mazda , 22
Mercedes-Benz , 1216
MG , 2
MINI , 14
Mitsubishi , 26
Nissan , 27
Opel , 985
Peugeot , 257
Pontiac , 3
Porsche , 9
Proton , 1
Renault , 354
Rover , 14
Saab , 5
Seat , 71
Škoda , 34
Smart , 14
Ssangyong , 3
Subaru , 6
Suzuki , 10
Talbot , 1
Tata , 4
Toyota , 14
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 3423
Volvo , 29
Wartburg , 1
Wiesmann , 4
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:06 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura , Malishevë

Shes boshpumpen Per Opel Zafira 2.0

270 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:11 Vetura , Malishevë

Karriga per Golf 4 me Airbag

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:32 Vetura , Malishevë

Skoda Yeti 2.0TDI 4x4 Automatik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Malishevë

Chrysler PT Cruiser

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Vetura , Malishevë

VW T4 1.9D 1997 RKS I SKADUAR 044336055

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:54 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 1 VIT VETEM THIRRJE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:10 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 13:59 Vetura , Malishevë

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:19 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Qer 07:59 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Gjitha modelet e BMW nga viti 2005- 2021��

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 07:59 Shitorja Vetura , Malishevë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 07:58 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2021✅

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 03:03 Vetura , Malishevë

Golf4 karavan

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 16:20 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Qer 16:20 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 16:18 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:29 Vetura , Malishevë

Mercedes c220 dizell automatik 220 gjendje perfekte 2002

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 09:04 Vetura , Malishevë

Golf 5

01 Qer 09:02 Vetura , Malishevë

Blej Vetura Pikapa Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 08:49 Vetura , Malishevë

Passat 1.9 AUTOMATIK

39 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 08:35 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:35 Vetura , Malishevë

Bmw 320d. E91

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 22:25 Vetura , Malishevë

VW t4 1.9 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 19:04 Vetura , Malishevë

vw TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:02 Vetura , Malishevë

JETA 1.6 DIZEL 1983

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 19:02 Vetura , Malishevë

AUDI SQ5 3.0 BTDI

20 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:27 Vetura , Malishevë

Mercedes ML 270

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 18:15 Vetura , Malishevë

Shitet Keri i ardhur nga suedia

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Malishevë

Pasat ne shitje

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 18:14 Vetura , Malishevë

Shitet Shkoda 1.2 viti prodhimit 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:40 Vetura , Malishevë

Audi A6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 17:13 Vetura , Malishevë

traktor imt

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 16:57 Vetura , Malishevë

Audi A4

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:46 Vetura , Malishevë

Porsche Cayenne S

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:46 Vetura , Malishevë

Porsche Cayenne S

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:38 Vetura , Malishevë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 16:20 Vetura , Malishevë

Audi a6

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:11 Vetura , Malishevë

Audi A4 1.8T

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:01 Vetura , Malishevë

Audi Q7 4L 3.0 D

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:44 Vetura , Malishevë

shitet boshpumpa per Opel 2.0

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 15:44 Vetura , Malishevë

shitet boshpumpa per Opel 2.0 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 15:32 Vetura , Malishevë

opel tigra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 15:10 Vetura , Malishevë

Shes mercedesin c270

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 14:43 Vetura , Malishevë

Bmw 320d. E91

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 07:51 Vetura , Malishevë

Caddy 1.9 TDI Automatik 6+R

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 07:51 Vetura , Malishevë

Golf 4 1.9 TDI Pacifik

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 07:50 Vetura , Malishevë

Tiguan 2.0 TDI

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 07:50 Vetura , Malishevë

Touran 1.9 TDI Automaik 6+R

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione