Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prishtinë | Makina | Vetura | MINI

1000 , 2
1300 , 1
Clubman , 8
Cooper , 101
Cooper D , 7
Cooper S , 30
Cooper SD , 2
ONE , 20
One D , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:37 ,

Mini Clubman 1.6 automatik 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:39 ,

Mini Cooper

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 23:18 ,

MINI COOPER

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 10:53 ,

Mini Cooper SD Clubman (Hampton Edition)

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 10:33 ,

MINI COOPER 2.0 SD 143PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 13:08 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 23:34 ,

Veturë Elekrike

4 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 21:54 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:38 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 16:31 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 23:38 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

25 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 16:33 ,

SHITET MINI COPER 2003 1.6

25 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:21 ,

Shitet vetura me marveshje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 19:09 ,

Mini cooper One

6 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Pri 00:51 ,

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:15 ,

Shitet

6 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 14:56 ,

Mini Cooper

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 12:48 ,

Mini Cooper Park Lane

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 11:40 ,

Mini Cooper Park Lane

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:16 ,

Mini Cooper Park Lane

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 10:17 ,

Mini Cooper

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:30 ,

Mini Cooper Park Lane

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 08:47 ,

SHES MINI COOPER DIZEL 1.6 VITI 2008 RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 10:46 ,

Mini Cooper D

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 16:21 ,

Shitet Ndrrohet Mini Cooper 2003

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:25 ,

Shes ndrroj mini

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 16:26 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 02:08 ,

Kabrio

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 14:35 ,

Mini coper countryman 2.0 naft

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 01:45 ,

mini coper

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:45 ,

Mini Coper

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 00:02 ,

Mini one

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 11:17 ,

Mini cooper me STAGE 1 ndodhet ne durres

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:35 ,

Mini coper

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 10:20 ,

Mini coper

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 16:16 ,

Mini

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 21:07 ,

shitet mini contryman S

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 23:22 ,

Shitet Mini Coper

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 14:07 ,

SHITET MINI COOPER 1.6 BENZIN

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 18:35 ,

Shes minicuper 1.6 benzin 2002 2600€

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 17:45 ,

mini cooper pa dogan

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 09:11 ,

Shitet vetura ne gjendje te mire pune,me klime,RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 20:28 ,

U shit

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 22:02 ,

Mini cooper

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Korr 12:07 ,

Shitet vetura mini cooper, rks, viti 2003, me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 22:44 ,

Mini Cooper

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 17:43 ,

Mini Coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 17:18 ,

Mini coper

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 15:02 ,

Shes

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione