Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Mitrovicë

Acura , 116
Aixam , 59
Alfa Romeo , 108
Alpina , 33
Artega , 14
Audi , 1873
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 1138
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 29
Chrysler , 36
Citroën , 365
Corvette , 1
Dacia , 13
Daewoo , 14
Daihatsu , 10
Dodge , 7
Ferrari , 3
Fiat , 582
Ford , 596
GMC , 3
Honda , 30
Hummer , 1
Hyundai , 94
Isuzu , 5
Jaguar , 8
Jeep , 52
Kia , 77
KTM , 1
Lada , 15
Lancia , 13
Land Rover , 49
Ligier , 2
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 43
Mercedes-Benz , 2170
MG , 5
MINI , 27
Mitsubishi , 83
Morgan , 1
Nissan , 126
Opel , 1779
Peugeot , 588
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 11
Proton , 1
Renault , 879
Rover , 31
Saab , 9
Seat , 169
Škoda , 166
Smart , 35
Ssangyong , 6
Subaru , 7
Suzuki , 39
Talbot , 1
Tata , 4
Tesla , 1
Toyota , 43
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 4
VW Volkswagen , 8386
Volvo , 65
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 09:06
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Audi A7 3.0 S-line Quattro Sportback 272ps nga Suedia

35 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 12:26 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 81 KW TDI 6 SHPEJTSI i DOGANUAR RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI 2008 7 ULSE AUTOMATIK ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 4 1.9 TDI EDITION RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 1.9 TDI 2009 AUTOMATIK MODEL FRESYLE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 77 KW TDI 2015 LLEDA DHEZJE PULL FULL

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 2.0 TDI STYLE 2010 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Vetura , Mitrovicë

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 3 QELSA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet kombi per udhetar

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:19 Vetura , Mitrovicë

Golf

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 Vetura , Mitrovicë

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet Reno Clio 1.5 Dci Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 Automatik DSG - 1.9 TDI - I RI��

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 Vetura , Mitrovicë

Passat b7 R line

77 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 TDI - AUTOMATIK EXTREM I RUJTUN

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:56 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 50TDI MATRIX

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:55 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Pa Dogan -viti 2006 Me Klim

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2008 Me klim

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Mercedes vito 2.2 cdi - Pa Dogan - viti 2005 Me Klim

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi-Friz- Me Dogan-Tvsh- viti 2012 me klim

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 Tdi - Me Dogan +tvsh - viti2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh- viti 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKË NE RRUGEN KRYESORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:48 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1,6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2011 me Klim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2009 Me klim

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 5ulse - Me Dogan e tvsh - viti 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:47 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Pa Dogan -viti 2008 Me Klim

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2008 me Klim

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 5 ulse 1.9 Tdi- Pa dogan- viti 2006 Klim

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 tdi - Pa Dogan - viti 1999 me klim

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Me Dogan+Tvsh viti 2006 me klim

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2015 me Klim

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh -viti 2010-Me Klim

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Shitorja Vetura , Mitrovicë

iveco-35 S 12 - 2.3 dizell 7 ulse - pa dogan - viti 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:38 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 6+ (Plus) 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:26 Vetura , Mitrovicë

kia 3.5 benzin pa dogan

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:20 Vetura , Mitrovicë

Citroen C5 2.0 HDI Diesel 2009 Manual RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:56 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura , Mitrovicë

reno dizell rks deri dhjetor nr 049558444

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:56 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 TDI Automatic Matrix viti 2016 extra

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 1.6 HDI AUTOMATIK PANORAM viti 2018

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes AClas 160 Benzin Viti 99 Rks 4 Muaj Me Klim

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 81 kw TDI DSG nga Zvicra 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2014

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi A4 1.9 TDI Dizel Viti 2002 Regjistrim 10 Muaj 0

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2.0tdi 150ps

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione