Drenas | Makina | Vetura | Nissan

Almera , 7
Cabstar , 1
GT-R , 2
Kubistar , 2
Micra , 3
Murano , 1
Navara , 12
Primera , 2
Qashqai , 1
Qashqai+2 , 1
Vanette , 5
X-Trail , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 22:52 ,

Nissan Navara 3.0 V6 disel viti 2011 me 231 PS

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 21:33 ,

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 21:29 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 21:26 ,

NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 21:24 ,

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 21:18 ,

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 21:11 ,

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 11:28 ,

Nissan Navara urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:13 ,

Nisan

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 01:06 ,

nisan almera dizell 2001 rks 11 muj klim fuksjonale

18 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:15 ,

Nissan Navara 3.0 V6 disel viti 2011 me 231 PS

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 21:43 ,

Shes Nisan Almera 1.5dci

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:58 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:16 ,

Shitet Nissan Pathfinder 2007 2.5 dCi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:55 ,

Shitet nissan pathfinder 2.5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:33 ,

Nissan pathfinder 2.5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 22:42 ,

Shitet Nissan Almera ose ndrroj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:36 ,

Nissan Almera 1.5 Dci bej ndrrim

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 21:47 ,

2017 Nissan GT-R

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 20:49 ,

Nissan kubistar 1.5dizel 100mi km

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 15:11 ,

Nisan 2.5 Disel

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 17:09 ,

U shit flm merrjep.com

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:04 ,

Shitet nisani 2.5 dti viti 2011

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 22:30 ,

Nissan Primera

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 16:34 ,

U shit flm merrjep.com

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 08:40 ,

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 21:54 ,

Shitet vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 00:23 ,

nisan 1.6b

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 08:36 ,

Nisan 2.0 dizell rks dej me 14.03.2018

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 01:07 ,

kerkoj ket pjes

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 23:05 ,

Nissan primera

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Nën 20:55 ,

Shitet pollo

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 17:06 ,

ANNONCE DE VENTE

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Pri 14:32 ,

Nisan navara

3 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:54 ,

Shitet nissan micrra dizell1.5 dci

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:58 ,

Nissan Navara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:58 ,

Nisan

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 13:18 ,

Shes Nissan Cabstar

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Jan 18:53 ,

shitet gjipi nisan

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 13:17 ,

2008 NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Sht 12:44 ,

Nissan Micra benzin -99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Gush 12:34 ,

Shes Nissan Micra

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 12:23 ,

Nissan Vanette E

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 13:46 ,

Nissan vanette

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 13:42 ,

Nissan Vanette E

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:02 ,

Nissan Navara double cap 2.5 dci

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:57 ,

Nissan navara

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 20:01 ,

Goma M+S

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 23:41 ,

Nissan

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 08:30 ,

Nissan navara

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione