Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:50 Vetura , Drenas

Astra H

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 05:38 Vetura , Drenas

Shitet opeli

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 08:47 Vetura , Drenas

Shes Astren

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 20:46 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.4 Benzin Ekotek RKS +NDRRiM

699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 19:00 Vetura , Drenas

Shitet opeli

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 19:18 Vetura , Drenas

Astra dizell

750 EUR Price Reduced

21 Gush 21:31 Vetura , Drenas

Shitet opeli

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 19:46 Vetura , Drenas

Shitet opel astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 13:20 Vetura , Drenas

Shitet opel

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 19:54 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 17:50 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.9 CD(TI)

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 04:00 Vetura , Drenas

Shes opel aster 2.0 viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 17:08 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Opel Astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 10:02 Vetura , Drenas

Shes opel aster 2.0 viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 09:48 Vetura , Drenas

Astra G

1 200 EUR

10 Korr 15:28 Vetura , Drenas

Shite opel astra h 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 08:11 Vetura , Drenas

Shes opel aster 2004

1 370 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 02:16 Vetura , Drenas

Shitet opel astra 1.7 dizek

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 15:54 Vetura , Drenas

Pjes per OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 19:53 Vetura , Drenas

Shes opel aster H 1.7cd(ti) 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 09:35 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.6 benzin Rks

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:25 Vetura , Drenas

Shitet Astra 1.7 japan

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 19:41 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.7 dizel, Rks Manual 5shpejtsi Viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:28 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

7 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 16:45 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

7 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 17:09 Vetura , Drenas

Astra h 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 19:17 Vetura , Drenas

Shes opel aster H 1.7cd(ti) 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:57 Vetura , Drenas

Shes opel aster H 1.7cd(ti) 2008

27 Jan 18:14 Vetura , Drenas

astra h 1.9 dizell 6shpejtesi rks 5muj viti 2006

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 02:13 Vetura , Drenas

Opell Aster 2.0

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:28 Vetura , Drenas

Opel astra H 1.9 cdti

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 21:01 Vetura , Drenas

Opel astra po sa ardhur

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:56 Vetura , Drenas

ASTRA J

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:14 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.4 Benzine RKS 8MUJ 043/708/673

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Nën 11:04 Vetura , Drenas

Astra G, 1.6 Benzine, rks!

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 20:20 Vetura , Drenas

Shitet 2.5v6

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Nën 00:00 Vetura , Drenas

Shitet open astra g

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Nën 12:00 Vetura , Drenas

Opell astra 1.7 dizell 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 07:36 Vetura , Drenas

Fellne 14 per opel etj

180 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Tet 17:55 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.4 Benzine RKS Bojm Ndrrim

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 18:34 Vetura , Drenas

Opel Astra

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 12:11 Vetura , Drenas

Opel Aszra H 1.7Disel

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:40 Vetura , Drenas

Opel astra

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 17:31 Vetura , Drenas

Astra G 1.7japan

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:14 Vetura , Drenas

ASTRA J

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 03:19 Vetura , Drenas

Shitet opel astra 1.7

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 19:59 Vetura , Drenas

Vectors 2.0 benzin

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 18:55 Vetura , Drenas

Vectra 2.0 benzin

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 21:24 Vetura , Drenas

Vectra 2.0 benzin 1993

600 EUR

12 Gush 20:00 Vetura , Drenas

Shitet Opel Astra G

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione