Burim | Makina | Vetura | Opel

Adam , 2
Antara , 7
Ascona , 1
Astra , 72
Calibra , 8
Campo , 3
Cavalier , 1
Combo , 22
Corsa , 29
Frontera , 25
GT , 2
Insignia , 7
Kadett , 15
Meriva , 6
Monterey , 7
Movano , 2
Omega , 4
Rekord , 1
Signum , 4
Sintra , 2
Tigra , 11
Vectra , 92
Vivaro , 6
Zafira , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:10 ,

Opell

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 12:22 ,

Opel Vectra 1.6 benzin-ingjeksion rks deri 04.06.2021

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 17:53 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:10 ,

Opel Vectra 1.6

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 09:38 ,

Opel Frontera 4x4

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:33 ,

Petrit ...

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:06 ,

Opel corsa

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 19:04 ,

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:27 ,

opel zafira

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 08:24 ,

opel

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 21:54 ,

opel

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 14:38 ,

Opel Corsa CDTI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:21 ,

Opel Corsa CDTI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:32 ,

Shes opel vektra 2.2 benzin automatik ne super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 12:50 ,

opel zafir

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 20:08 ,

Opel zafira 1.8 benzis Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:24 ,

opel zafir

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 14:31 ,

opel zafir

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 00:33 ,

Opel insignia 2.0 170 ps

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Mar 12:17 ,

opel zafir

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 22:25 ,

Opel astra

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 16:00 ,

Opel Corsa

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:27 ,

opel zafir

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 16:55 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Eco Tec 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 23:16 ,

Opel Omega

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:56 ,

opel zafir

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:08 ,

Opel Corsa

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:14 ,

Opel Astra

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 16:37 ,

Vektra

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 15:34 ,

Opel Kadett E 1.3i

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 02:39 ,

opel vektra

999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:17 ,

Opel Zafira automatik

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 10:06 ,

Opell Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 13:25 ,

Opel Vectra -DTI- 2.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:26 ,

Opel zafira 1.8 benzis Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 12:21 ,

Opell Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:01 ,

Opell Astra

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 14:24 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 17:18 ,

Opell Astra

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 12:40 ,

Vektra

999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 19:00 ,

Shes pjes por opel tigra

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Tet 20:16 ,

Guma per gjip 255/75/r15

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 15:13 ,

Opel Astra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 15:25 ,

Opel Astra

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:03 ,

Opel insignia 2.0cdti

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 22:18 ,

Shitet

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 20:32 ,

Verejtje vetura e Aksidentuar

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 22:57 ,

Opel Vektra

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:53 ,

Opel Astra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione