Drenas | Makina | Vetura | Opel

Adam , 2
Agila , 3
Antara , 7
Ascona , 8
Astra , 267
Calibra , 17
Campo , 5
Combo , 58
Corsa , 150
Diplomat , 1
Frontera , 16
GT , 7
Insignia , 4
Kadett , 47
Meriva , 7
Movano , 4
Omega , 22
Signum , 3
Sintra , 5
Tigra , 2
Vectra , 372
Vivaro , 6
Zafira , 77

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:16 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave Rks Aksidentume pa dogan

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:37 ,

Opep Vectra GT 2.0 Benzin ��043708673 +NDRRIM

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:09 ,

Shitet opel vektra b benzin viti 98 me klim regjistrim 11muj

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:08 ,

Shitet opel vektra b 1.6 benxin plin viti 99 rks 10muj

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:48 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:02 ,

opel kadet 1.4

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

Shitet vetura opel kadet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 11:36 ,

Opel Corsa

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:37 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Pri 20:30 ,

Shitet Opel Vivaro Maxi 2.5 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:53 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 19:48 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:53 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 12:48 ,

Shitet opel vekter 1.6 benzin ne gjendje te mir

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 20:41 ,

shes ose ndrroi Vektra 1.6 shum emir��

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 16:31 ,

BLEJ VETURA RKS 200-1000

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:18 ,

Shitet opel corsa dizel 1.3 me klim

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 02:22
Linku:
,

Vetura

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 12:47 ,

Shitet corsa 1.7 cdti

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 13:59 ,

Astra 1.7 dizell

830 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:36 ,

Opel combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 16:06 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 10 MUJ I SHIIIITUUUR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 11:42 ,

Blej Opel vectra A rks 150-600Euro +38343708673.

666 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 02:55 ,

Opel vectra

970 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 19:31 ,

shes opel astra

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 02:42 ,

Veture ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 19:36 ,

Opel combo 1.7 dizell

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Pri 11:25 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 11:25 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 10:38 ,

Shitet opel vektra b benzin regjistrim 6muaj me klim

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 13:17 ,

Opel zafira 2.2

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 21:07 ,

Shitet ndrrohet opel insignia

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 20:17 ,

Shitet

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 18:03 ,

OPELL ASTRA 1.7 DTI E DOGANUAR

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 23:41 ,

Shes opell aster benzin 1.4 rks iskaduar baj ndrrim

490 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 19:31 ,

Shitet Opel Agila Ngjendje shume te mire

1 480 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 14:45 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 13:36 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 23:12 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 18:09 ,

Shitet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 19:10 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 05:43 ,

opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:53 ,

Pikap opell combo

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 14:35 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 10:07 ,

Pjesë per Opel Zafira 2.2 dti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:06 ,

Opel Vectra

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:30 ,

Shitet dhe ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:24 ,

opel corsa 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:29 ,

Shitet vetra naksion 1300

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione