Shtime | Makina | Vetura | Opel

Adam , 1
Agila , 1
Antara , 1
Ascona , 5
Astra , 72
Calibra , 1
Campo , 2
Combo , 35
Commodore , 1
Corsa , 59
Frontera , 5
Insignia , 3
Kadett , 11
Meriva , 5
Monterey , 1
Movano , 8
Omega , 12
Signum , 2
Sintra , 2
Tigra , 2
Vectra , 62
Vivaro , 6
Zafira , 51

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:31 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:17 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:36 ,

Aster 1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 07:47 ,

Zafira OPC

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 18:37 ,

Opel combo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 15:15 ,

Shitet vetura

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 17:07 ,

Shitet Opel Omega 2.5TDS

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 02:41 ,

OPELL ASTRA 1.7 DTI-DIZELL RKS

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 14:17 ,

Opel.combo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Mar 09:18 ,

Opel Combo 1.3 dizel 127mij km

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 04:36 ,

OPELL ASTRA BENZIN RKS EXTRA

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 21:37 ,

Shitet xhipi Isuzi Opell 3.1dizell

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 00:18 ,

Shitet Vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 10:54 ,

Opel combo..

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 09:02 ,

SHITET OPEL ASTRA (G) 2.0 DIZEL VITI 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 13:54 ,

Pikap

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 14:47 ,

Pikap.1.7 dizel..japan

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 22:30 ,

Opell astra 1.7 CDTI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:10 ,

Fellne

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 18:03 ,

Opel vectra 9 muj rks

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 12:15 ,

opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 01:10 ,

Shes veturen Opel Astra

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 10:44 ,

Opel Combo

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 10:30 ,

opel combo

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 18:53 ,

Opell zafira

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 12:17 ,

OPEL Astra 1.8

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:59 ,

Shitet kamioneta 2.5td pa.dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:17 ,

Opel zafira 2.2 Dti

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 14:17 ,

Shes vetur

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:49 ,

Shitet

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 19:45 ,

Opel astra aksident

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 14:47 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:56 ,

Opel aster 1.6 benxin

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:26 ,

Opell Vektra 1.6 benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:54 ,

Opel zafira 1.9 dizel automatik

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 10:42 ,

Shitet Opell Meriva 1.7 cdti me 2 tkuqe

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 12:09 ,

Shitet Opel Tigra

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 18:05 ,

Opel corz B 1.2 benzin 16 V

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 15:40 ,

Opel Corsa benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 18:42 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 14:25 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 09:13 ,

Opel Astra g

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 22:59 ,

opell vektra c

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 21:53 ,

Shitet opell Astra g 1.8 b me klim

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 15:57 ,

Opel Corsa 1.3CDTI 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 10:55 ,

Opel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:55 ,

Opell vektra 2.5 v6 .auto matik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 14:33 ,

Shes

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Korr 14:14 ,

Opel Astra 2003 Dizell

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:46 ,

Opel zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione