Drenas | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:49 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave Rks Aksidentume pa dogan

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 16:06 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 10 MUJ I SHIIIITUUUR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 13:17 ,

Opel zafira 2.2

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 10:07 ,

Pjesë per Opel Zafira 2.2 dti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:30 ,

Shitet dhe ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 08:02 ,

SHITET OPELL ZAFIRA 2.0 DIZELL

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 18:43 ,

Opel zafira

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 18:10 ,

Opel zafira

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 13:55 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATI U SHIIIITTT FLM

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:08 ,

Opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 18:55 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS U SHIIIIIITTTT FLM

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 22:04 ,

Opel zafira

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 20:11 ,

Shitet opell zafira

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:01 ,

Opel Zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 19:51 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 11 MUAJ 2006 U SHIIT FLM

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:30 ,

Shitet opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 19:09 ,

Opel Zafira

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 18:28 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:38 ,

Opel zafira B 1.9 cdti rks 2006

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:37 ,

Opel Zafira

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 11:05 ,

Shes ose ndrroj opel zafira 2.2 viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 14:59 ,

Shitet opel zafira

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 19:39 ,

Vetur

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:14 ,

Zafira A, 1.8 benzinë, 7 ulese, 2000 vp, rks 6 mua

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 09:50 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS U SHIIIIIIITTTT FLM

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 19:27 ,

Opel Zafira

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 18:20 ,

Shitet ose Ndrrohet opel Zafira RKS 7muj

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 18:35 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 2006 U SHIIITTT

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:51 ,

Shitet Vetura Opel Zafira 2.0 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:49 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 CDTI RKS 1vit

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:16 ,

Shitet opel zafira 1.8

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:06 ,

Opel zafira 1.8

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:13 ,

Shitet. Opel Zafira 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 07:54 ,

shes opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 21:07 ,

Shitet Opel korsa 1.3 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 07:38 ,

Shitet zafira 2.0 cdti

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 17:56 ,

Opfel zafira 1.8 benzin ne shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 21:03 ,

opell zafira

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:54 ,

Opel zafira 2003 ne shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 13:17 ,

Opel zafira 1,8 ne shitje !!

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 18:14 ,

Shitet opel zafira prejardhja nga zvicrra

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 00:13 ,

shitet opel zafira

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:52 ,

Opel Zafira 2.0 Dizell 2005 E doganuar

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:45 ,

Opel zafira

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 17:53 ,

shes opel

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 21:35 ,

Shitet makina

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:13 ,

Opel Zafira 2.2 Viti:2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:29 ,

Shitet opel zafira

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 20:24 ,

shitet dhe nderrohet opel zafira 2.2 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione