Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Makina | Vetura

Acura , 226
Aixam , 28
Alfa Romeo , 220
Alpina , 20
Artega , 9
Audi , 2126
BAIC , 3
Bentley , 6
BMW , 1668
Bugatti , 3
Buick , 3
Cadillac , 12
Chevrolet , 49
Chrysler , 69
Citroën , 617
Corvette , 6
Dacia , 25
Daewoo , 31
Daihatsu , 9
DeTomaso , 1
Dodge , 27
Ferrari , 9
Fiat , 851
Ford , 850
GMC , 5
Grecav , 4
Honda , 53
Hummer , 2
Hyundai , 196
Infiniti , 5
Isuzu , 28
Jaguar , 24
Jeep , 173
Kia , 134
KTM , 1
Lada , 14
Lancia , 29
Land Rover , 186
Lexus , 5
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 150
Mercedes-Benz , 3439
MG , 8
MINI , 56
Mitsubishi , 187
Morgan , 4
Nissan , 374
NSU , 3
Opel , 2347
Peugeot , 973
Piaggio , 8
Plymouth , 3
Pontiac , 3
Porsche , 21
Proton , 2
Renault , 1200
Rover , 44
Saab , 22
Seat , 319
Škoda , 240
Smart , 64
Ssangyong , 17
Subaru , 6
Suzuki , 135
Tata , 11
Tesla , 1
Toyota , 201
TVR , 3
UAZ , 1
VW Volkswagen , 10751
Volvo , 148
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 21
Zastava , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 21:30
Linku:
Vetura , Pejë

VW Crafter

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:13
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:17 Shitorja Vetura , Pejë

SHES MERSEDES 320CDI EVO RKS FULL OPCION

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:08 Vetura , Pejë

��SHITET OSE NDRROHET AUDI A6 2.5 TD-I TKUQE��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:57 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.2CDTI 4x4 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Vetura , Pejë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG F1 4MOTION 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 Vetura , Pejë

Citroen

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 Vetura , Pejë

Mercedes ne gjendje shume te mire

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:29 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:28 Vetura , Pejë

Ford Mondeo 2.0 Tdci 2013 Me Rks 1 Vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Vetura , Pejë

Opel Signum 2.2 Dti 2004 Me Rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Vetura , Pejë

Ford Focus

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Vetura , Pejë

VW PASSAT 1.9 TDI (MODEL SPECIAL) RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 Vetura , Pejë

Shes Reno Megane 2004 1.9dci 6shpejtsi ne gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:39 Vetura , Pejë

RENAULT LAGUNA 1.8 16v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:36 Vetura , Pejë

Pasat B7 2.0 dizell

Dje 20:32 Vetura , Pejë

Pollo 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:27 Vetura , Pejë

Vw Caddy 2.0 4x4 Viti Prodhimit 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:27 Vetura , Pejë

VW Golf Sportsvan Sound Model 2017 po sa Ardhur km te Garant

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Vetura , Pejë

TOYOTEN YARIS D4D 1.3 MIRE OKAZION

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura , Pejë

Mazda B2500 4X4 Dizel Viti Prodhimit 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 1.9 Tdi Viti Prodhimit 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 Vetura , Pejë

She's ndroj KIA SPORTAGE

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:57 Vetura , Pejë

Opel Insignia 154.000Km 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:52 Vetura , Pejë

BMW X5 35 Sd X-Drive E70 Rks Full Ekstra -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:52 Vetura , Pejë

Bmw e 30

17 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:51 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:47 Vetura , Pejë

AUD A6 3.0 TDI DOUBLE LED 3X S-LINE RKS 1 VIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 Vetura , Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE ///M-PAKET RKS PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:37 Vetura , Pejë

Seat

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura , Pejë

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Vetura , Pejë

PEUGETO 308 2.0 HDI AUTOMATIK PANORAM RKS

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Vetura , Pejë

VW JETTA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Vetura , Pejë

Pasat cc

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Vetura , Pejë

DODGE JOURNEY 2.0 CRD 4X4 AUTOMATIK 7ULSE ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 Vetura , Pejë

ŚKODA OCTAVIA TDI DSG FULL EXTRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Vetura , Pejë

MINI COOPER S 1.6 B MODEL EXTRA CAMDEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Vetura , Pejë

VW GOLF 6 2.0 TDI GTD RKS FULL EXTRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Vetura , Pejë

Pikap ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Vetura , Pejë

AUDI Q5 3.0 TDI ABT QUATTRO RKS 1VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:24 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320 CDI W211 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:23 Vetura , Pejë

Gollf 7

321 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 Vetura , Pejë

VW Polo 1.0 benzin, Pa Dogan

499 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:19 Vetura , Pejë

Shitet pikap pezho

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:18 Vetura , Pejë

Ford X-Grand 2.0 tdci Automatik rks 1vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Vetura , Pejë

Ford TranSit HDTI 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.9JTD

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:57 Vetura , Pejë

Fordi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:54 Vetura , Pejë

Vw Golf 7 2.0d DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:48 Vetura , Pejë

Pezho rks deri mujin e 10 full opcijone 2.0 dizell hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione