Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje në Prishtinë - Gjeni veturën që kërkoni në qytetin tuaj

Acura , 328
Aixam , 73
Alfa Romeo , 613
Alpina , 84
Artega , 25
Audi , 9532
BAIC , 3
Bentley , 19
BMW , 6606
Bugatti , 16
Buick , 8
Cadillac , 36
Chevrolet , 286
Chrysler , 190
Citroën , 2260
Corvette , 14
Dacia , 102
Daewoo , 81
Daihatsu , 26
DeTomaso , 1
Dodge , 44
Ferrari , 29
Fiat , 2735
Ford , 2687
GMC , 22
Grecav , 2
Honda , 136
Hummer , 13
Hyundai , 553
Infiniti , 14
Isuzu , 20
Jaguar , 113
Jeep , 279
Kia , 363
KTM , 7
Lada , 40
Lancia , 107
Land Rover , 775
Lexus , 8
Ligier , 3
Lincoln , 16
Maserati , 17
Maybach , 5
Mazda , 344
Mercedes-Benz , 11111
MG , 23
MINI , 267
Mitsubishi , 346
Morgan , 5
Nissan , 639
NSU , 4
Opel , 10946
Peugeot , 3623
Piaggio , 6
Plymouth , 1
Pontiac , 6
Porsche , 159
Proton , 8
Renault , 3938
Rover , 147
Saab , 46
Seat , 1042
Škoda , 979
Smart , 374
Ssangyong , 41
Subaru , 22
Suzuki , 182
Talbot , 2
Tata , 11
Tesla , 8
Toyota , 549
Triumph , 3
TVR , 20
UAZ , 2
VW Volkswagen , 37206
Volvo , 433
Wartburg , 5
Wiesmann , 6
Yugo , 36
Zastava , 42

Vetura në shitje në Prishtinë - Kërkoni vetura të reja dhe të përdorura, me transmision automatik. manual etj të listuara për shitje në kryeqytetin e Prishtinës.


Gjatë kërkimit tuaj për vetura në shitje në qytetin e Prishtinës ju do të gjeni vetura nga markat e ndryshme përfshirë BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Toyota dhe më shumë.

Sot 05:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
15 Maj 12:44
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

Shitet vetura

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 18:14
Linku:
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep grand cherokee

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:43
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Movano  ·  Prishtinë

Kombi Opel movano L2H2 2.3d

23 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS 1.6tdi MANUAL VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 06:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TYER KOSOVEN 24/7

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 27/7

9 950 EUR Price Reduced

Sot 06:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:25 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE HJITHA LLOJET RKS DEFEKT PA DEFEKT 24/7

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET TER KOSOVEN 24/7

20 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet FORD FOCUS 1.6tdi MANUAL VITI 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:22 Vetura  ·  BAIC  ·  M20  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

SHKODA FABIA 2015 AUTOMATIK 117000KM �������� RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

��AUDI Q3 MATTRIX 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��VW GOLF VIII STYLE

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:04 Vetura  ·  Audi  ·  S5  ·  Prishtinë

Audi S5 Sportback 3.0 TFSI V6 quattro

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK VP 2013 RKS

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzins 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

Citroen ds3

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2.0 DIESEL 4X4 2015 NGA ZVICRRA

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Blej Mercedes E220 me defekt

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Mercedes C200 cdi, 7G. 2012. ����

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 5 2.0 Disel Automatik

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:16
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet pasat b7 2014 automatik 2.0 tdi

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.O TDI 239ps DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Vetura  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet iveko viti 94

4 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 03:14 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 30D 313 PS Stage 1 / xDrive

23 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

AUDI Q5 3.0 QUATTRO

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 03:11 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

2013 OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIVE

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shitet golf 5 plus dizel manual viti 2008......191000 km

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2015 DSG

150 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel Meriva 2010 Automatik

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel Meriva 2010 Automatik

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.9 TD (I)

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shitet golf 5 plus dizel manual viti 2008......191000 km

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Shitet golf 5 plus dizel manual viti 2008......191000 km

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI dizell viti 2009 me Klimë

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

KOMBI T4 M 2.5 TDI V 2000 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

shitet golf 5 plus

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA AUTOMATIK 2016 PA DOGAN NGA ZVICRRA

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Prishtinë

Shes veturen ne gjendje perfekte

2 700 EUR

Online
Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com - Tregu i vetëm i shitblerjes në Kosovë ku mund të gjeni mbi 80.000 shpallje për vetura në shitje në Prishtinë nga auto sallone, shitës privat dhe pronarë veturash të gjitha në një vend të vetëm.


Vetura në shitje në Prishtinë - Bli në qytetin tënd


Jeni duke kërkuar për vetura në shitje në Prishtinë? Mos kërkoni më tepër.


Në këtë kategori ju mund të gjeni vetura në shitje nga të gjitha brendet prodhuese të veturave të listuara për shitje vetëm në kryeqytetin e Prishtinës.


Ngushtoni kërkimin tuaj duke zgjedhur qytetin e Prishtinës si qendrën e kërkimit për vetura në shitje në Prishtinë dhe gjeni shpallje të veturave për shitje po në këtë qytet.


Brendet e veturave që janë të disponueshme për shitje në Prishtinë janë Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Tiguan, Toyota dhe shumë të tjerë.


Shfletoni faqen tonë, analizoni shpalljet dhe kontaktoni shitësit e veturave në qytetin e Prishtinës për të blerë vetura brenda territorit tuaj.


Ku të gjeni ofertat më të mira për vetura të reja dhe të përdorura në Prishtinë?


Kur planifikoni të blini një veturë, një nga vendimet më të rëndësishme që do të merrni ndonjëherë është të kuptoni se ku ta merrni atë.


Prishtina numëron një numër të madh autosallonesh, gjë e cila ka zhvilluar tregun e veturave mjaft shumë në kryeqytet.


Pothuajse një numër të madh të autosalloneve mund t'i gjeni edhe në hapësirën biznesore në MerrJep.com, pasi shumica prej tyre kan dyqane të hapura në seksionin "Shitoret" me vendndodhje në qytetin e Prishtinës.


Kjo do t'ju lehtësojë punë duke evituar daljen fizike në auto sallone pasi ju shumë lehtë mund të gjeni vetura në shitje në Prishtinë nga rehatia e shtëpisë.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura të reja apo të përdorura në shitje në Prishtinë ka vetëm një vend ku ju do të gjeni ofertat më të mira në treg dhe ai është merrjep.com.


Shikoni shpalljet për vetura në shitje në Prishtinë, analizoni të dhënat e veturës dhe në fund caktoni një takim me shitësin për ta parë veturën nga afër.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione