Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Prizren

Acura , 125
Aixam , 21
Alfa Romeo , 309
Alpina , 36
Artega , 15
Audi , 2307
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 1990
Bugatti , 2
Buick , 8
Cadillac , 4
Chevrolet , 85
Chrysler , 80
Citroën , 795
Corvette , 3
Dacia , 26
Daewoo , 34
Daihatsu , 16
Dodge , 36
Ferrari , 7
Fiat , 1215
Ford , 1410
GMC , 10
Grecav , 1
Honda , 64
Hummer , 3
Hyundai , 109
Infiniti , 1
Isuzu , 11
Jaguar , 42
Jeep , 128
Kia , 112
KTM , 3
Lada , 30
Lancia , 52
Land Rover , 125
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 6
Lotus , 3
Maserati , 11
Maybach , 1
Mazda , 145
Mercedes-Benz , 4258
MG , 8
MINI , 78
Mitsubishi , 141
Nissan , 234
NSU , 3
Opel , 3772
Peugeot , 1174
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 26
Proton , 2
Renault , 1477
Rover , 58
Saab , 17
Seat , 417
Škoda , 240
Smart , 181
Ssangyong , 23
Subaru , 20
Suzuki , 93
Talbot , 4
Tata , 6
Tesla , 6
Toyota , 112
Trabant , 1
TVR , 7
UAZ , 3
VW Volkswagen , 10050
Volvo , 182
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 57
Zastava , 32

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:27
Linku:
Vetura , Prizren

Golf 7 Plus Sportvan

15 EUR Price Reduced

01 Qer 09:04
Linku:
Vetura , Prizren

sprinter

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:16 Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:16 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:15 Shitorja Vetura , Prizren

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:15 Vetura , Prizren

Renault clio 1.9 dizell rregjistrim shtator 2023

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:11 Vetura , Prizren

Golf 4 1.9 Tdi i thjesht Klim

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:11 Vetura , Prizren

Mercedes A Class

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:10 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:06 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:06 Vetura , Prizren

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:06 Vetura , Prizren

Ford Focus 2.0 B Viti 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 Vetura , Prizren

Golf 7 automatik 1.6 Disel 11000 euro

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:38 Vetura , Prizren

Peugeot 208 /1.6 HDI /2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:17 Vetura , Prizren

SHITET-PEUGEOT 307 DIZEL

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Vetura , Prizren

Opel vektra 2.2 dizel 2002

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:14 Vetura , Prizren

Shitet renault scenik 1.9 dizell rks

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:09 Vetura , Prizren

BMW e90 2.0 dizel 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Vetura , Prizren

MERCEDES C 220 ME RKS

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2.5 DIZELL 2 DYER 4X4. *RKS*

9 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:29 Vetura , Prizren

VOLVO XC60 2.4DIESEL 2013 panorama full options sapo ardhur

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:00 Vetura , Prizren

Polo (7) 1.4 TDi ��������

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 3.0 D Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:50 Vetura , Prizren

Bmw 730 D Xdrive Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Vetura , Prizren

Golf 7.5 Viti 2017 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 Vetura , Prizren

Bmw 530d X-Drive M-Packet

37 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:48 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Prizren

Audi A3 1.6 TDI Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.6 B Viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Vetura , Prizren

Ford Ka 1.3 TDCI Viti 2013 Me dogan pagume

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:46 Vetura , Prizren

BMW 730 D Viti 2008 (RKS)

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 Vetura , Prizren

Hyundai IX35 2.0 CRDI

16 999 EUR

Sot 18:46 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura , Prizren

VW Touareg 3.0 TDI Viti 2016 Facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 TDI Viti 2015 (RKS) DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 Vetura , Prizren

Hyundai iX 35 2.0 CRDi Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 Vetura , Prizren

Shitet Jeep Grand Cherokee 4.0 Benzin 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:14 Vetura , Prizren

Shitet Nissan Patrol Y61 4.2 D 2002 Rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 Vetura , Prizren

BMW 114D 2013

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 Vetura , Prizren

Opel Zafira Tourer (ECOFLEX)

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:29 Vetura , Prizren

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:26 Vetura , Prizren

Smart fortwo bej ndrim

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 Vetura , Prizren

Golf 7

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura , Prizren

shkoda octavia 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura , Prizren

Shitet Opel Astra H

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 Vetura , Prizren

Mercedes A180 Avantgarde

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:25 Vetura , Prizren

Karrika per reno laguna

21 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:06 Vetura , Prizren

Golf 7 Plus

16 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione