Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4x4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2640
Audi , 850
Opel , 799
BMW , 666
Nissan , 542
Ford , 438
Mitsubishi , 399
Jeep , 371
Land Rover , 343
Toyota , 298
Hyundai , 293
Škoda , 286
Kia , 262
Suzuki , 252
Renault , 196
Volvo , 127
Mazda , 120
Peugeot , 113
Fiat , 112
Citroën , 98
Ssangyong , 90
Chevrolet , 81
Lada , 69
Subaru , 61
Daihatsu , 57
Seat , 56
Honda , 40
Isuzu , 38
MINI , 37
Jaguar , 29
Dodge , 28
Alfa Romeo , 25
Dacia , 23
Daewoo , 19
Tata , 18
Rover , 14
Porsche , 11
Acura , 10
Chrysler , 9
Smart , 8
Lancia , 8
Zastava , 5
Cadillac , 4
MG , 3
GMC , 3
Bentley , 3
Tesla , 3
Ferrari , 3
Buick , 2
Alpina , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Aixam , 2
UAZ , 2
KTM , 2
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

OPEL MOKKA 1.7CDTI 4x4 - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Gjakovë

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4 �� PANORAM ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
03 Pri 20:36
Linku:
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Gjilan

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4 2007

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:33 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Suzuki Vitara 1.6 Rks 4x4

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi automatik

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:31 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

AUDI Q5 QUATRO 2.0 TDI AUTOMATIC

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:19 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:11 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Therandë

SHITET AUDI A5

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ferizaj

shitet Nisan 4x4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT 2.0 TDI BLUMOTIONI ME RKS I QLAJMRUM V.P 2011 NAVI

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:41 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:23 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Ferizaj

Volvo XC70 D4 Disel 4x4 2015 Automatik

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Prishtinë

Cheverlet Captiva 2.0 Manual Viti 2007 Klima Ac Rks 6 muj fu

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

ŠKODA SUPERB

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 28.900 INFO 044280873

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 CDI AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 LIFE 2.0TDI 80.000KM I DOGANUAR 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI 260.000 KM I DOGANUAR 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW e-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:59 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 5DYER I DOGANUAR 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 230.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 32OD FACE LIFT M-PAKET x-drive I DOGANUAR FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Skenderaj

fiat bravo

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

OPEL MOKKA 1.7CDTI 4x4 - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Gjakovë

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 4x4 �� PANORAM ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Gjakovë

FORD KUGA 2.0 TDCi 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:24 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:15 Vetura  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Jeep Liberty 3.7Benzin 4X4 Me Klim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d AMG LINE FULL OPCIONE

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:58 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Shitet Skoda Octavi

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:56 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 2.0 X-Drive 2019 Automatik Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Lipjan

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Viti 2009/ Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class
  • 4X4 në kategorinë Vetura | Isuzu | Trooper
  • 4x4 në kategorinë Vetura | Fiat | Scudo
  • 4x4 në kategorinë Traktorë | Fendt Farmer
  • 4x4 në kategorinë Vetura | Volvo | XC 90
  • 4x4 në kategorinë Traktorë | Same
  • 4x4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 400

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione