Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 30475
VW Volkswagen , 2833
BMW , 717
Opel , 643
Ford , 183
Renault , 181
Peugeot , 180
Fiat , 155
Citroën , 126
Seat , 72
Acura , 67
Škoda , 64
Alfa Romeo , 50
Land Rover , 40
Volvo , 31
Nissan , 30
Hyundai , 30
Mitsubishi , 28
Jeep , 26
Toyota , 24
Chrysler , 21
MINI , 21
Suzuki , 21
Kia , 18
Smart , 17
Mazda , 16
Alpina , 16
Rover , 15
Jaguar , 13
Daihatsu , 12
Dodge , 11
Honda , 11
Lancia , 10
Daewoo , 9
Chevrolet , 9
Porsche , 9
Dacia , 7
Aixam , 7
Ssangyong , 5
Bentley , 5
Zastava , 4
Lada , 3
Artega , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Corvette , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Wiesmann , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

AUDI A3 2.0TDI ATTRACTION - i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:53
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - Sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjakovë

AUDI SQ5 3x S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I Regjistruar RKS ����

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

❌BLEJM VETURA ❌BMW❌AUDI❌MERCEDES ❌VW AUTOSHARRRI

14 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Dardanë

❌BLEJM VETURA ME DEFEKT OSE AKSIDENT❌❌��

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

BLEJM VETURA ME DEFEKT VW GOLF PASAT AUDI MERCEDES

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BM

13 460 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA MOTORR DEFEKT AKSIDENT A DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

14 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Lipjan

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT QE NUKNI PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA ME DEFEKT❌AKSIDENT❌PA DOGAN

12 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA ME DEFKT PA DOGAN ME RKS VW BMW AUDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Drenas

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:43 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

��AUDI Q3 MATTRIX 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:15
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:11
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjakovë

AUDI SQ5 3x S-LINE QUATTRO - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:10
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI MATRIX 3x S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:09
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AVANT S-LINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I Regjistruar RKS ����

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Gjakovë

AUDI Q7 V6 3x S-LINE QUATTRO -i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:07
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

AUDI A3 2.0TDI ATTRACTION - i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

Audi a3 1.4 tfsi e-tron dsg (elektrik) pa dogan

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:04 Vetura  ·  Audi  ·  S5  ·  Prishtinë

Audi S5 Sportback 3.0 TFSI V6 quattro

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:46
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK VP 2013 RKS

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2.0 DIESEL 4X4 2015 NGA ZVICRRA

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:18 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi viti 2014

19 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 03:18 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Gjilan

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.O TDI 239ps DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi A3

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:13 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

AUDI Q5 3.0 QUATTRO

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 03:10 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Skenderaj

Audi Q5 3.0 TDI

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi A3 Sedan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

Audi A8 2018 TDI

44 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 03:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI dizell viti 2009 me Klimë

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

Audi A8 2018 TDI

44 200 EUR

Online
Sot 03:09 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

Audi A8 2018 TDI

44 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 03:09 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

Audi A8 2018 TDI

44 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 02:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Besianë

Audi A4 Automatik F1 2.5 TDI 2005 RKS

3 950 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione