Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 21471
VW Volkswagen , 2403
Audi , 797
Opel , 689
Fiat , 178
Peugeot , 176
Renault , 166
Ford , 159
Citroën , 134
Land Rover , 77
Seat , 59
Alfa Romeo , 54
Škoda , 47
Nissan , 40
MINI , 32
Hyundai , 28
Rover , 28
Jeep , 28
Mitsubishi , 25
Volvo , 24
Toyota , 23
Acura , 22
Chrysler , 17
Kia , 17
Mazda , 15
Dodge , 15
Smart , 15
Suzuki , 14
Chevrolet , 14
Jaguar , 11
Honda , 10
Alpina , 9
Daihatsu , 9
Lancia , 9
Porsche , 9
Aixam , 7
Ssangyong , 6
Daewoo , 6
Dacia , 5
Bentley , 4
Artega , 3
Pontiac , 3
Yugo , 3
MG , 3
Infiniti , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
KTM , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 15:03
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dukagjini

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

BMW X1 2018 2.0

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

BMW 520 d X-Drive 2016 Automatik Facelift me Dogan t’paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

BMW X1 2.0 Diesel 2015 X-Drive Manual me Dogan prej Zvicrres

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

BMW 730 D X-Drive Automatik Luxury 2015 me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 Vetura , Viti

BMW X6 3.0 Diesel 2012 me Dogan t’paguar nga Zvicrra 306 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

BMW 430 3.0 Diesel 2015 Automatik Luxury RKS i parë n’KS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

BMW X5 40 D 3.0 Diesel 306 PS 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Viti

BMW 420 d X-Drive 2015 Automatik-Steptronic meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Viti

BMW 520 Diesel 2018 Automatik ///M_Packet me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0 AUTOMATIC 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:30 Vetura , Prishtinë

BMW GT 535D 3.0D PANORAM 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura , Viti

BMW X3 3.0 Diesel Automatik-Steptronik 2013 vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura , Viti

BMW X5 30 D viti 2013 Automatik-Steptronic me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0 DISEL M-PAKET 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura , Viti

BMW GT 520 Facelift 2.0 Diesel Automatik 2015 184 PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura , Viti

BMW 730 X-Drive 2019 M_Packet me 83 mij KM (ngjyrë perla)

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

BMW 730 X-Drive 2018 M_Packet 124 mij KM nga Zvicrra

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:24 Vetura , Gjakovë

BMW

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Vetura , Prishtinë

Bmw 328i

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 06:22
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:49 Vetura , Viti

Bmw 118D Manuel PA DOGAN

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet X6 M40D Sound Sistem Gjerman

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:19 Vetura , Viti

Bmw 118D Manuel PA DOGAN

2 700 EUR

Sot 00:36 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:36 Vetura , Kastriot

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:35 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:15 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x1 2.0i x-drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:26 Vetura , Ferizaj

��•BMW 320-DiESEL -2001 RKS CLiMATRONiKë NDRRiM��

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:06 Vetura , Gjilan

Bmw F31 316 disel

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW bmw Bmw Bmw Bmw Bmw bmw BMW Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione