Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Golf 4 në shitje - Seritë më të njohura i gjeni këtu

VW Volkswagen , 22194
Opel , 579
Audi , 559
BMW , 409
Renault , 169
Peugeot , 158
Ford , 156
Fiat , 121
Seat , 103
Citroën , 100
Acura , 85
Škoda , 57
Alfa Romeo , 46
Hyundai , 29
Jeep , 29
Volvo , 28
Toyota , 27
Nissan , 26
Land Rover , 22
Mitsubishi , 22
Alpina , 22
Kia , 20
Smart , 17
Aixam , 17
Suzuki , 16
Mazda , 14
Chrysler , 14
Rover , 12
Dodge , 12
Daihatsu , 11
GMC , 10
MINI , 9
Daewoo , 8
Lancia , 8
Dacia , 7
Honda , 7
Porsche , 6
Jaguar , 5
Ssangyong , 5
Zastava , 4
Wiesmann , 3
Grecav , 3
Bugatti , 3
Artega , 3
Isuzu , 2
DeTomaso , 2
Pontiac , 2
Yugo , 2
MG , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Chevrolet , 2
Lada , 1
TVR , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Trabant , 1
Bentley , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1
Tesla , 1
KTM , 1

Vetura Golf 4 në shitje, të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën mund t'i gjeni vetëm duke shfletuar faqën tonë MerrJep.com!


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Golf 4 pacific, karavan, me transmision manual apo automatik, me doganë apo pa doganë këtu ju mund të gjeni të gjitha duke përfshirë Golf 4 automatik, Golf 4 benzin, Golf 4 karavan, Golf 4 2003 dhe vite të tjera prodhimi.

Sot 03:12
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 6 1.6 TDI 2010 RKS Edhe 4 Muaj

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
04 Maj 14:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 6 2.0 Diesel 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 4 1.9 TDI MODEL-OCEAN RKS 1 PRONA-EXTRA KLIM FELLNE

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 6 1.6 TDI 2010 Rks Super Gjendje

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 4 1.9 disel

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

GOLF 4 - 1.9 TD|I| Kuq 74 Kw - EKSTREM I RUAJTUR - HIGH/ LIN

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

SKODA OCTAVIA AUTOMATIK 2.0 DIESEL 4X4 2015 NGA ZVICRRA

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.O TDI 239ps DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:12
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 6 1.6 TDI 2010 RKS Edhe 4 Muaj

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf 6 2.0TDI DSG Automatik rks 11 muj

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dardanë

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI dizell viti 2009 me Klimë

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:27 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prizren

Citroen C3 1.0 Benzin Manuel Klim/Ac RKS

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes Golf 4 1.9 Tdi-DI Tkuqe Viti 2001 Klimatronik Rks 10 Mu

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 23:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 - 1.9 TDI - AUTOMATIK - UNITED

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Shes Opel Insignia gjendja top urgjent

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 1.6 Tdi 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Gti

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:59 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 4

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

21 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 140 PS AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 170 PS AUTOMATIK AVANGARDE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:46 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 2.0 Benzin automatik pa dogan ��������

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

GOLF 6 TDI 2.0 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:49 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI 74 KW 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtesi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:17 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Platforma më e madhe për tregti online në Kosovë, MerrJep.com është platforma e vetme që ofron mundësinë të gjeni vetura Golf 4 në shitje në kohë reale, vetëm duke u bërë pjesë e 70.000 vizitorëve ditorë në faqen tonë.


Nëse edhe ju jeni në treg duke kërkuar të blini apo shisni Golf 4 në shitje ju tashmë jeni në vendin e duhur. Mjafton të shfletoni faqen tonë e cila ka mijëra shpallje për vetura Golf 4 në shitje në Kosovë dhe të gjeni veturën që kërkoni.


VW Golf 4 në shitje - Seritë më të njohura të veturave në MerrJep


Po kërkoni një veturë ekonomike të përshtatshme për familjet nën buxhet? Dëshironi më të mirën nga të dy botët? Me shumë mundësi ju do t'i gjeni këto në Golf 4 në shitje.


Golf 4 është përzierja e përsosur e prakticitetit dhe ekonomisë, duke e bërë atë një kombinim ideal për këdo që dëshiron të zotërojë një makinë familjare.


Pra, çfarë po prisni? Shfletoni faqen tonë dhe gjeni Golf 4 në mesin e mijëra shpalljeve për Golf 4 në shitje duke përfshirë Golf 4 1.9 TDI, Golf 4 Pacific, Golf 4 karavan, Golf 4 2003, Golf 4 1.6 sr, Golf 4 SDI, etj.


Shisni Golf 4 në MerrJep.com


Nëse jeni duke kërkuar një vend për të shitur Golf 4 në shitje pa shumë mundime, tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të shisni veturën tuaj Golf 4 vetëm duke regjistruar një shpallje falas në mesin e mijëra shpalljeve për vetura Golf 4 në shitje.


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një reklamë që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj.


Hapat që duhet të ndiqni për shitje të shpejtë të shpalljes tuaj për Golf 4 në shitje:
• Të ngarkoni disa fotografi të mira


• Të shkruani një përshkrim të mirë të automjetit


• Përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.


• Krijoni një titull "Golf 4 në shitje"
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione