Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Golf 5 në shitje - Manual, automatik, naftë apo benzinë

VW Volkswagen , 12169
Audi , 512
Opel , 389
BMW , 357
Peugeot , 135
Renault , 110
Ford , 106
Fiat , 84
Citroën , 79
Seat , 54
Škoda , 42
Acura , 36
Alfa Romeo , 26
Jeep , 20
Toyota , 19
Hyundai , 18
Land Rover , 17
Volvo , 17
Nissan , 16
Dodge , 15
Kia , 14
MINI , 13
Chrysler , 12
Smart , 12
Mazda , 11
Mitsubishi , 10
Alpina , 9
Rover , 8
Lancia , 8
Suzuki , 7
GMC , 7
Ssangyong , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Chevrolet , 5
Honda , 4
MG , 4
Porsche , 4
Isuzu , 3
Lada , 3
Pontiac , 3
Aixam , 3
Wiesmann , 2
Artega , 2
Yugo , 2
Subaru , 2
Dacia , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
KTM , 1

Golf 5 në shitje! Nëse edhe ju jeni të apasionuar pas brendit të veturave VW dhe modelit Golf 5 i cili është pëlqyer nga miliona njerëz në të gjithë botën, tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për Golf 5 në shitje si Golf 5 automatik, Golf 5 plus, Golf 5 2008, Golf 5 2005 e deri tek modelet e viteve të fundit të prodhimit.

Yesterday 16:47
Link:
Store Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Today 10:07
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Yesterday 16:09
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Yesterday 09:28
Link:
Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
25 Jan 02:32
Link:
Vetura , Prishtinë

Audi a6 bitdi quattro 2015

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Today 10:10 Store Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Today 10:09 Vetura , Ferizaj

Golf 5 1.9-TDI 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 10:09 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Today 10:08 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Xdrive 2018

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 10:08 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 10:07 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:07 Vetura , Ferizaj

Ww T5 2.5 TDI MAXI RKS 044280873 bojm nrrim

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:07 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 10:06 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CA

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 10:06 Vetura , Ferizaj

KOMBI FORD TRANZIT 2.2 TDCI BOJM NRRIM 044280873

5 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 10:06 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 10:05 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Today 10:04 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB 2020

37 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 10:04 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 RLine 2020

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Today 10:04 Store Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online

Nëse jeni duke kërkuar një veturë komode, të rehatshme dhe mbi të gjitha të sigurt, Golf 5 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju. Ky model i veturave i markës VW ka ekzistuar për një kohë të gjatë në treg dhe është përdorur nga miliona adhurues të Golf 5 dhe serive të tjera..


Golf 5 ishte gjenerata e pestë e Volkswagen Golf dhe pasardhësi i Golf 4. Kjo veturë u lansua në muajin tetor të vitit 2004 në Paris Motor Show. Golf Mk5 ishte versioni më i suksesshëm i Golf, duke u shitur në mbi 10 milion versione në të gjithë botën.


Golf 5 në shitje


Suksesi i jashtëzakonshëim i veturës Golf 5 në të gjithë botën nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë dhe kjo u transmetua gjithashtu edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Si platforma më e madhe dhe më e sigurt për tregti të veturave, makinave, elektronikës, patundshmërive, MerrJep numëron mbi 13.000 shpallje për Golf 5 në shitje.


Nëse edhe ju jeni duke kërkuar të blini një veturë Golf 5, atëherë ne ju sugjerojmë shfletoni faqen tonë dhe të gjeni Golf 5 automatik apo manual, benzinë apo naftë, me doganë apo pa doganë të serive dhe modeleve të ndryshme duke përfshirë Golf 5 plus, Golf 5 2008, Golf 5 2005, Golf 5 2007, Golf 5 1.9, Golf 5 karavan dhe modele tjera të Golf 5 në shitje.


Ku mund të blini një veturë Golf 5?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të Golf 5, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave Golf 5 për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për Golf 5 në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës Golf 5


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "kërkoj Golf 5 në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që po kërkoni. Pra nëse kërkoni Golf 5 automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth kërkesës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të ndonjë modeli të veturës Golf 5 që po kërkoni.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information