Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 në shitje - Manual, automatik, naftë apo benzinë

VW Volkswagen , 13146
Audi , 501
Opel , 405
BMW , 372
Peugeot , 139
Ford , 119
Renault , 111
Fiat , 89
Citroën , 89
Seat , 61
Škoda , 50
Acura , 42
Alfa Romeo , 29
Dodge , 24
Land Rover , 23
Jeep , 23
Toyota , 22
Volvo , 21
Nissan , 19
Mitsubishi , 18
Hyundai , 17
Kia , 14
Chrysler , 12
MINI , 12
Smart , 11
Mazda , 10
Suzuki , 9
Alpina , 9
Rover , 8
Honda , 7
Daihatsu , 7
GMC , 7
Lancia , 7
Ssangyong , 5
Daewoo , 5
Dacia , 4
Jaguar , 4
Pontiac , 4
Porsche , 4
Lada , 3
Zastava , 3
MG , 3
Chevrolet , 3
Isuzu , 2
Wiesmann , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Wartburg , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Golf 5 në shitje! Nëse edhe ju jeni të apasionuar pas brendit të veturave VW dhe modelit Golf 5 i cili është pëlqyer nga miliona njerëz në të gjithë botën, tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për Golf 5 në shitje si Golf 5 automatik, Golf 5 plus, Golf 5 2008, Golf 5 2005 e deri tek modelet e viteve të fundit të prodhimit.

Dje 12:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:49
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
27 Shk 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 5-2.0---4 MOTION

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:32
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:47
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

Fiat doblo 1.3 jtd rks 10 muj gjendje perfecte 2.200 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:31 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 me klim karrika me nxemje PADOGAN

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Viti

Citroen C2 1.4B me klim 1vjet RKS TIPTOP

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  Citroën  ·  BX  ·  Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:27 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

RANGE ROVER SPORT - 3.0 DIZELL HSE - AUTOMATIK 8M - RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Prishtinë

MERCEDES ML 320 DIZELL CDI - 4 MATIC - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 PLUS - 2.0 DIZELL TDI BMT - VITI 2006 - KLIM - RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:26 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530D - XDRIVE - VITI 2014 - FACELIFT - AUTOMATIK 8M -

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI 110ps 241.. km

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes a clas 1.7 cdi rks 6 muj 2.500 eu 044280873

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK.

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi viti 2009 viber +38344681815

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2017 1,6 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2019 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 HIGHLINE 2015 1,6 AUTOMATIK 104000 KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII AUTOMATIK 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:03 Vetura  ·  Acura  ·  NSX  ·  Pejë

Shes minjaq automatik 6 shpjsi golfit 5

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 5 tabela mali zi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 SD4 Black and Limited Edition

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kastriot

Shitet Golf 4 1.9 TD(I) Tkuqe Klim RKS ☎️045/955/776

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 1.6TDI 2014 I DOGANUAR RKS 5 muaj

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 118 2.0D AUTOMATIK I DOGANUAR

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

AUDI A5 50 TDI 3xSline AUTOMATIK I DOGANUAR

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN NAVI DVD RKS 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI SPORT TOURER COSMO RKS 1-VIT 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes VW Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 5 2.0TDI PA DOGAN ����

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 7 1.6 TDI Manual 5 shpejtesi 2015 RKS 1 Vit

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 Allure 1.6 HDI Naftë

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:04 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLASS, CDI,RKS,KLIME,VITI 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:52 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Skoda octavia 1.6 dizel

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:35 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:30 Vetura  ·  Audi  ·  S8  ·  Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Nëse jeni duke kërkuar një veturë komode, të rehatshme dhe mbi të gjitha të sigurt, Golf 5 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju. Ky model i veturave i markës VW ka ekzistuar për një kohë të gjatë në treg dhe është përdorur nga miliona adhurues të Golf 5 dhe serive të tjera..


Golf 5 ishte gjenerata e pestë e Volkswagen Golf dhe pasardhësi i Golf 4. Kjo veturë u lansua në muajin tetor të vitit 2004 në Paris Motor Show. Golf Mk5 ishte versioni më i suksesshëm i Golf, duke u shitur në mbi 10 milion versione në të gjithë botën.


Golf 5 në shitje


Suksesi i jashtëzakonshëim i veturës Golf 5 në të gjithë botën nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë dhe kjo u transmetua gjithashtu edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Si platforma më e madhe dhe më e sigurt për tregti të veturave, makinave, elektronikës, patundshmërive, MerrJep numëron mbi 13.000 shpallje për Golf 5 në shitje.


Nëse edhe ju jeni duke kërkuar të blini një veturë Golf 5, atëherë ne ju sugjerojmë shfletoni faqen tonë dhe të gjeni Golf 5 automatik apo manual, benzinë apo naftë, me doganë apo pa doganë të serive dhe modeleve të ndryshme duke përfshirë Golf 5 plus, Golf 5 2008, Golf 5 2005, Golf 5 2007, Golf 5 1.9, Golf 5 karavan dhe modele tjera të Golf 5 në shitje.


Ku mund të blini një veturë Golf 5?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të Golf 5, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave Golf 5 për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për Golf 5 në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës Golf 5


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "kërkoj Golf 5 në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që po kërkoni. Pra nëse kërkoni Golf 5 automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth kërkesës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të ndonjë modeli të veturës Golf 5 që po kërkoni.  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Suzuki | Jimny
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Isuzu
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | 500
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Renault | Scenic
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | BMW | 528 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione