Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 13945
Audi , 520
BMW , 335
Opel , 332
Ford , 105
Peugeot , 98
Renault , 80
Citroën , 77
Seat , 69
Fiat , 65
Škoda , 59
Acura , 45
Mitsubishi , 22
Jeep , 21
Alfa Romeo , 19
Land Rover , 18
Volvo , 18
Nissan , 16
Hyundai , 16
Dodge , 16
Toyota , 15
MINI , 13
Kia , 12
Chrysler , 9
Suzuki , 9
Alpina , 9
Honda , 9
Smart , 9
Mazda , 8
Daihatsu , 8
Lancia , 8
Dacia , 7
Rover , 6
Aixam , 5
TVR , 4
Jaguar , 4
Chevrolet , 4
Zastava , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Porsche , 3
Wiesmann , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Daewoo , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 17:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:13
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 03:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:02 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi A4 Quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golf 6 2.0tdi 1vit rks ndrrim i mundshem

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golf 6 2.0 dsg highline ndrrim i mundshem

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 2004 EURO 4 PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2017.

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN ELEGANCE RKS 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:21 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320d FACELIFT SPORTLINE AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet Golf Automatic

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2012 1.6 automatik highline

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 Vetura  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Prishtinë

SUZUKI BALENO 1.2 BENZIN MANUAL 2017 RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:11 Vetura  ·  Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

Dje 22:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 6 2.0 tdi 2012. Dsg

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK RKS VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 - 2.0 TDI - FACE~LIFT - I SAPO ARDHUR - 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT - 2.0 TDI - AUTOMATIK / DSG - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 6 Gti 2.0 Benzin Automatik vp 2012 Sakt

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:25 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Viti

Opel Vivaro 1.9DCI 2004 Pa Dogan

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER MAXI 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:24 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

7 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Viti

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI Pa Dogan 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 (I DOGANUAR)

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:11 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 2014 nga ZVICRRA

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 6 TDI 2.0 AUTOMATIK DSG NAVI KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shitet Audi A3 SportBack Rks

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 2.0 TDI DSG

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

��SHITET VW GOLF 6 1.4 TSI RLINE 2012 FULL OPCION��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione