Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 8043
VW Volkswagen , 1516
Opel , 360
BMW , 328
Renault , 105
Ford , 102
Peugeot , 98
Fiat , 77
Citroën , 75
Seat , 47
Škoda , 36
Alfa Romeo , 23
Hyundai , 20
Jeep , 19
Nissan , 16
Toyota , 16
Mitsubishi , 16
Volvo , 16
MINI , 13
Land Rover , 13
Smart , 13
Mazda , 11
Chrysler , 9
Suzuki , 9
Kia , 9
Acura , 9
Honda , 8
Rover , 7
Daihatsu , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Daewoo , 6
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Zastava , 2
Wiesmann , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Artega , 1
Infiniti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Nën 16:11
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Nën 20:48
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 16:09
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 20:20
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

14 199 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 03:24 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI Quattro DSG

24 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI

20 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:24 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2.0TDI Ultra Viti 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:04 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Vetura , Gjilan

Audi A4

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:53 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 Vetura , Gjilan

Shes Audi A4 B8

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:51 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI KLIM RKS

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 AUTOMATIK-DSG 2.0 TDI RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:57 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Vetura , Prishtinë

VOLVO V60 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 40TDI 3X-SLINE 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 108 ACTIVE I DOGANUAR 5 DYER 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 151.000KM 9G I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION FULL I DOGANUAR

23 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A4

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Vetura , Burim

Audi A4 1.9 2001

44 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 Vetura , Vushtrri

SHES AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJCI

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0. TDI AUTOMATIK CH. ch CH

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:04 Vetura , Vushtrri

Audi A4 2.0 TDI 8M 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:19 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A4 1.9TDI RKS 6 Muj Mundsi Ndrrimi Viti 2002��

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:57 Vetura , Malishevë

Audi A4 3.0 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:37 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Facelift me rks 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA - 2.0 DIZELL CDTI - VITI 2011 - 1 VIT RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 - 2.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMATIK DSG - LED - RKS -

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:04 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 / 2.0 TDI /103 KW Automatik DSG 8G

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:33 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione