Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 680
BMW , 81
Opel , 60
Renault , 29
Peugeot , 21
Ford , 21
Citroën , 15
Fiat , 11
Škoda , 9
Hyundai , 9
Smart , 8
Seat , 7
Volvo , 5
Lancia , 5
Suzuki , 4
Jeep , 3
Daihatsu , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Chrysler , 2
Kia , 2
Ssangyong , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Honda , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:06
Linku:
,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 19:38 ,

MERCEDES C220 CDI - 4MATIC - AUTOMATIK F1 - VITI 2015 -

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

Audi A4 3.0 Automatic

1 234 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 ,

Renault skenik 1.9 2003 ne gjendje shum te mir 044 312 690

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:37 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:37 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:37 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:25 ,

Passat Rline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

Audi A5 2.0 TDI S_Line Automatik 8M 2014 vetem me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK Sline 2016

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:32 ,

����AUDI A5 MATRIX 117.000KM 3.0TDI QUATTRO����

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:52 ,

GOLF 7 - 1.6 TDI BLUEMOTION 6 SHPEJTÊSI RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:37 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC F1

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:14 ,

Mercedes C200 2016 RKS full

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

Shitet Bmw 2011 serie 1 e 87 118 dizel

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

shes audi a5 benxin 2.0 tfsi 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:08 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:08 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:33 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:51 ,

Audi A5

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:28 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:51 ,

Audi A5 2.0

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 ,

Audi a5 2.0 Tdi Automatik 8G Viti 2013 I Doganuar

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:09 ,

Audi q5 3.0 tdi quattro 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 Shitorja ,

Audi A5 2.0 Tdi Automatik Facelift 2013 Dogan Homologim Veq

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 ,

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:29 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:51 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Lincoln
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • audi a5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • audi a5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • Audi A5 në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • audi a5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Audi a5 në kategorinë Makina
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione