Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

caddy - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 8568
Opel , 310
Audi , 253
BMW , 200
Renault , 103
Ford , 96
Peugeot , 95
Citroën , 84
Fiat , 69
Seat , 38
Škoda , 24
Alfa Romeo , 21
Cadillac , 16
Toyota , 14
Land Rover , 14
Nissan , 13
Hyundai , 13
Mitsubishi , 13
Jeep , 13
Acura , 12
Volvo , 12
Mazda , 9
Chrysler , 9
Kia , 9
Smart , 9
MINI , 8
Honda , 8
Rover , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Jaguar , 5
Dacia , 4
Suzuki , 4
Chevrolet , 4
Ssangyong , 3
Alpina , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Corvette , 2
KTM , 2
Porsche , 2
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:50
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:36
Linku:
Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

Veq 120mij KM Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7ulse Model MATCH

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:54 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Vetura , Fushë Kosovë

VW Caddy 1,9 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:47
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:44 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

Caddy maxi 1.9 tdi 2010 (me dogan) klimatronik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 GT Line 1.6d 2017

9 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi i po sa ardhur nga Zvicrra viti p. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Fushë Kosovë

Lt crafter 2.0 tdi i po sa ardhur viti i p. 2016 me liber S.

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 Vetura , Fushë Kosovë

Lt sprinter 316 cdi me sanak hibebin mrapa me dogan i CH.

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 Vetura , Fushë Kosovë

Lt crafter 2.0 tdi me klim me dogan pagune i po sa ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:33 Vetura , Fushë Kosovë

Lt vito 113 cdi maksi viti 2013 i ardhur nga Zvicrra

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Lt vito 109 cdi me klim me 6 ulse me dogan pagune

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Vetura , Ferizaj

PASAT B7 2.0 TDI RKS VITI 2014 QMIMI 8900eur ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Vetura , Prishtinë

BMW 640D M Sport 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes S Class 320 CDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 350 Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 Vetura , Pejë

VW CADDY 1.6 TDI MAXI.7 ULES.2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 Vetura , Prishtinë

CADDY 2.0 SDI 160KM ME DOGAN - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:48 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 1.6 TDI Me Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.7-CDTI(Dizell)-viti 2013-RKS 1-vit

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Vetura , Vushtrri

CITROEN BERLINGO 2.0H DI/ Viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4 1.9 TDI / Pa DOGAN

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:15 Vetura , Pejë

VW CADDY SDI RKS ME KLIM VP - 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:02 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI,RKS,4X4,FULL EXTRA 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 08:01 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 08:00 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 Vetura , Gjilan

VW Caddy 1.9 TDI 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:37 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:19 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:18 Vetura , Prishtinë

��VW Caddy 1.9 TDI 2006 me Klim ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:18 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 TDI 2007 me Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • caddy në kategorinë Makina
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • caddy në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • CADDY në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • caddy në kategorinë Vetura | Dacia
  • Caddy në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Caddy në kategorinë Vetura | Jeep
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • Caddy në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione