Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 28116
Audi , 644
Opel , 605
BMW , 351
Peugeot , 148
Acura , 145
Ford , 133
Renault , 112
Citroën , 92
Fiat , 84
Seat , 48
Škoda , 45
Volvo , 41
Alfa Romeo , 36
Mitsubishi , 27
GMC , 27
Dodge , 25
Hyundai , 24
Nissan , 22
Land Rover , 22
Jeep , 22
Alpina , 20
Toyota , 19
Mazda , 18
Kia , 17
Aixam , 17
Smart , 14
Chrysler , 12
MINI , 12
Rover , 11
Suzuki , 9
Honda , 9
Artega , 9
Lancia , 8
Zastava , 7
Daihatsu , 7
TVR , 5
Cadillac , 5
Wiesmann , 5
Bugatti , 5
Chevrolet , 5
Dacia , 4
Jaguar , 4
Grecav , 4
Daewoo , 4
Subaru , 4
Ferrari , 4
Porsche , 4
Ssangyong , 3
Saab , 3
MG , 3
Bentley , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Hummer , 2
Pontiac , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 13:59 Vetura , Lipjan

VW golf 2.0 4motion

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 13:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan rks 1vit

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet. VV Golf 7. 2.0. TDI 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 1.6TDI DSG 2015 BlueMotion I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI 4Motion 2013 keyless me Dogan t’paguar ngaCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf VII GTD 2.0 TDI 2015 Manual 169 mij KM sapoimportuar CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 Vetura , Pejë

Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG 2011 EXTRA E MIRË

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:35 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI DSG 2017 Alltrack 4Motion 157mij KM me Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014 Automatik me Dogan t’paguar CH.

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:44 Vetura , Ferizaj

shes opell

83 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:47 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI Automatik KM 189 mij isapo ardhur ����

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:57 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 GTD

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:23 Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi AUTOMATIK DSG PA DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:58 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTD 2.0 TDI -135kw 184ps�� AUTOMATIC DSG PA DOGAN

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 ps ��Automatic DSG Sound System

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:26 Vetura , Prishtinë

BMW E90 2011 180ps 199.xxx KM

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 (2.0 TDI) ULTRA 140kw/190 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Vetura , Prizren

Golf 7 Sportvan Facelift

15 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:34 Vetura , Gjilan

Golf 6 + 1.6 TDI PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:50 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2009 BMT

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione