Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 9268
Audi , 420
Opel , 368
BMW , 301
Renault , 100
Fiat , 93
Ford , 93
Peugeot , 87
Citroën , 56
Acura , 55
Alfa Romeo , 32
Seat , 30
Volvo , 27
Škoda , 25
Hyundai , 17
Land Rover , 16
Jeep , 15
Nissan , 14
Smart , 13
Toyota , 12
Alpina , 12
Mitsubishi , 11
Chrysler , 10
Mazda , 9
Rover , 9
GMC , 9
Aixam , 8
MINI , 7
Kia , 7
Jaguar , 7
Lancia , 7
Daihatsu , 6
Chevrolet , 6
Porsche , 5
Suzuki , 4
Daewoo , 4
Zastava , 3
Wiesmann , 3
Dodge , 3
MG , 3
TVR , 2
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Grecav , 2
Bugatti , 2
Honda , 2
Pontiac , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Artega , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 23:25
Linku:
,

AUDI A4 S-Line 2.0 2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:55
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:37
Linku:
,

Tiguan VW

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55
Linku:
,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 21:16 ,

SHES GOLF V Plus 1.9 TDI RKS V.P 2006 SHUM I RUJTUM

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:11 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:11 ,

SHES GOLF 3 1.4 BENZIN RKS

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:04 ,

Renault Laguna 1.9 gt dci

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 ,

��VW GOLF 5 1.9 TDI • 6 Shpejtesi • SERVISIET ‘BAKI’ 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

VW CEDDY 1.9 TDI KLIM RKS i DOGANUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

���� BMW E90 320 2.0 DISELL RKS 1 VIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 ,

MERCEDES B-CLASS - AUTOMATIK - VITI 2012

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 1650 €

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , cmimi 1650 €

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Golf 3 1.9 Dizell

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 ,

Golf 3 1.9 Dizell

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:13 ,

RANGE ROVER VOGUE 3.0D Fullextra

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:04 ,

VW GOLF 6 PLUS - VITI 2012 - MODEL MATCH - RKS 6 MUAJ -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 ,

Vw Golf 3 1.9 TDI KLIMË ABS 1998 PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

VW POLO 1.6 TDI 148XXXkm

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:38 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Audi a4 2006 automatik

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:31 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

Shese kombin mercdes sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:46 ,

Shkoda Yeti 2.0 TDI 4X4 viti 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:46 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 1 VIT RKS

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Fiat 500 Gucci 1 VIT RKS

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

Mercedes a class 160

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:45 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Mercedes Benz a class 140

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:45 ,

Renault Twingo 1.4 Diesel 2014 me dogan te paguar

5 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI me dogan te paguar 2 Ulse

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin

950 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:44 ,

Citroen xsara Picasso 1.6 HDI 2006

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:44 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

Mercedes Benz 250 D

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:43 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:42 ,

Sharan 2.0 TDI viti 2007 me 7 Ulse

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:42 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 ,

Golf 1.8 Benxin per pjes

520 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:42 ,

Golf 2 1.9 Diesel

799 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 3 në kategorinë Vetura | Seat | Altea
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Fiat | Stilo
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Golf 3 në kategorinë Makina
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Dacia

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione