Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kombi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6895
Mercedes-Benz , 1742
Opel , 664
Ford , 601
Fiat , 505
Renault , 496
Peugeot , 424
Citroën , 328
Audi , 247
BMW , 196
Nissan , 110
Hyundai , 88
Kia , 40
Mitsubishi , 40
Acura , 33
Seat , 29
Škoda , 29
Toyota , 27
Alfa Romeo , 24
Volvo , 20
Mazda , 18
Chrysler , 14
Aixam , 12
Jeep , 12
Land Rover , 11
Alpina , 11
Honda , 10
Daewoo , 10
Isuzu , 9
MINI , 7
Rover , 7
Smart , 7
MG , 6
Infiniti , 6
Lancia , 6
Zastava , 5
Suzuki , 5
KTM , 5
Lada , 4
GMC , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Ssangyong , 3
Daihatsu , 3
Wiesmann , 2
Jaguar , 2
Grecav , 2
Dodge , 2
Tata , 2
Wartburg , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kombi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:18 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:13 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:12 ,

PIKAP RENO KANGO 1.9 DCI 2004 RKS I SKADUN

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:23 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

VW POLO 1.6 TDI 148XXXkm

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:11 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:04 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:46 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 ,

Mercedes Benz vito

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:11 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:01 ,

Shitet kombi t4

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:13 ,

BMW X1 - 2.0 SDRIVE - RKS - VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 ,

Kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 ,

Mercedes benz c 350 cdi

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:27 Shitorja ,

VW T4 Kombi 1.9TDI

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:20 ,

Kombi Mercedes Vito MAXI 109 Cdi me dogan rks

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

VW T4 KOMBI 2.4 TURBO DISEL 4X4 SYNKRO RKS

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:11 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:11 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:04 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:48 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:41 ,

Kombi t4

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:38 ,

T4 2.5 TDI ME DOGAN 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Mercedes Vito 2.2 109 CDI �������� 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:08 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

KOMBI T4 M 2.4 DIZELL MAKSI T TE GJERMANIS

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 ,

Kombi T4 shitet ose ndrrohet me vetur

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

KOMBI T4 M 2.5 TDI V 2000 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 ,

KOMBI T5 1.9 TDI 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

KOMBI T5 1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:03 ,

Kombi t5 ne 9 ulse librez viti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:55 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 ,

Vw t2 t3

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:47 ,

Peugeot Boxer 2.2D bashk me rimarkio

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:32 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:29 ,

shitet t4 2.5 tdi 98

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:26 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:22 ,

Kombi t4 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione