Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 33678
VW Volkswagen , 1845
Audi , 427
BMW , 341
Renault , 162
Peugeot , 159
Ford , 151
Fiat , 132
Citroën , 102
Acura , 46
Seat , 41
Alfa Romeo , 39
Škoda , 36
Hyundai , 26
Kia , 23
Volvo , 22
Nissan , 21
Jeep , 21
Land Rover , 17
Chrysler , 16
Smart , 16
Suzuki , 14
Daewoo , 14
Mazda , 13
Mitsubishi , 13
Chevrolet , 13
Alpina , 12
Toyota , 11
MINI , 10
Lancia , 10
Aixam , 9
Daihatsu , 9
Rover , 8
Isuzu , 6
Honda , 6
Artega , 6
MG , 6
Porsche , 6
Dacia , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
KTM , 4
Lada , 3
Zastava , 3
GMC , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
Bugatti , 2
Yugo , 2
Wartburg , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Korr 14:44
Linku:
,

Shitet Opel Astra 1.4 benzin

5 220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 02:46 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:40 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin RKS 5 Muaj

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58 ,

Opel Astra H FULL EXTRA

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 ,

Opel Omega

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:12 ,

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN VITI 1995

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:07 ,

SHITET OPEL CORSA 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:35 ,

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN VITI 1995

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:23 ,

Shes opel corzen ndrrim nuk boj

900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:16 Shitorja ,

Opel Meriva 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:11 ,

Opel ASTRA 1.7 CDTI

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 ,

Opell Astra J

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:50 ,

Opel crosa c 1.7 dizell 2001 me clim

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 ,

U Shit flm merrjep

1 470 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Shes opel corsa ne super gjendje. Tmir pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:16 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

Shes pikap opel combo 1.3 dizel. Hargjime minimale

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

Opel Combo

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:52 ,

Shes motorra te ndryshem te ardhur nga italia

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 ,

Opel Antara 2.2 Cdti Automatik Full Opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Audi A3 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

Opel Insignia 1.6Cdti 136ps Automatik

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:49 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:37 ,

Opel Corsa 1.7 DTI (1VIT RKS)

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Opel Astra 2.0 DTI RKS klim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 ,

Opel Corsa 1.3 Cdti Automatik 2004 Rks 27 04 2023

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Speedster
  • opel në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Opel në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • opel në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • opel astra në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Ascona
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Arena
  • opel astra në kategorinë Vetura | Seat | Exeo
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Seat | Leon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione