passat 3c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1817
Audi , 81
BMW , 65
Opel , 26
Seat , 11
Peugeot , 6
Renault , 4
Fiat , 3
Škoda , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
MG , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
BAIC , 1
Sot 13:09 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:09 ,

''AUTO24 BLEJM VW BMW AUDI RANGE ROVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:09 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:09 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:08 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:08 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:08 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:08 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:08 ,

''AUTO'_24>BLEJM VETURA TER KOSOVEN VW BMW AUDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:07 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:07 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:07 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:03 ,

Pjes per te gjitha Veturat

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:03 ,

Kemi Pjes Per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:03 ,

Kemi Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:02 ,

Auto pjes Fati Kemi Pjes per te gjitha veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:02 ,

Pjes Per te Gjitha Llojet e veturave

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:02 ,

Pjes Te gjitha Lllojeve te Veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:02 ,

Kemi Pjes per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:02 ,

Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:01 ,

Auto pjes Fati Kemi te Gjitha llojet e Pjesve

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:01 ,

Opel Vectra benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:01 ,

Pjes per te Gjitha Veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:00 ,

Kemi Pjes Per Te gjitha Veturat wv Audi Golf Passa

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:00 ,

Kemi Pjes te Veturave Per te Gjitha Llojet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:00 ,

000

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:44 ,

VW PASSAT 3c 2.0 TDI RKS FULL OPSIONE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:00 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim