passat 3c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2058
Audi , 55
Opel , 35
BMW , 34
Seat , 10
Peugeot , 9
Fiat , 6
Ford , 6
Renault , 5
Škoda , 4
MINI , 3
Acura , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
MG , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat 3c,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat 3c Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:38 ,

Shitet apo nderrohet vw golf 3 1.9sdi 20 vite ni pronar

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:43 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

Histora e veturës

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:42 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:36 ,

Passat 3c 2.0 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:46 ,

VW Passat 2.0 TDI Motorr si Golf 6 I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:34 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:33 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENTE VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:31 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:31 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

Pasat 3 C 2.0 tdi viti 2006 4Motions highline 1 bregasne

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38 ,

VW Passat 3C 2009 TDI 2.0

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 ,

Pasat 3C Rks 2007 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

PASSAT 3C DIZELL 2.0 TDI ME 1 BREGAZNO VITI 2007

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:13 ,

Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 22:43 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 20:57 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 20:57 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 17:54 ,

PASSAT 3C TDI 07/ 2007

Histora e veturës

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:29 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 19:06 ,

Shes Passat 3C 2.0TDI 1 Bregasne Rks 6 Muj Klima Tronik 2006

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 14:30 ,

Passat 3c 2008 (Automatik, 78000km)

Histora e veturës

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 09:19 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:11 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 09:08 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:08 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 23:47 ,

Shitet Passat 3C

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 14:03 ,

PASSAT 3C

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:56 ,

Passat 3c 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:52 ,

passat 3c 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 10:20 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

Histora e veturës

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:19 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT DHE AKSIDENT

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat 3c | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • passat 3c në kategorinë Vetura | Škoda
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • Passat 3c në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • passat 3c në kategorinë Vetura | Audi
  • Passat 3c në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione