pikap | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1982
Opel , 579
Ford , 448
Citroën , 414
Peugeot , 393
Renault , 372
Fiat , 360
Seat , 180
Audi , 116
BMW , 59
Škoda , 59
Nissan , 27
Acura , 23
Alfa Romeo , 17
Dacia , 12
Kia , 9
Hyundai , 8
Honda , 8
Mazda , 7
Toyota , 6
Chrysler , 6
Volvo , 6
Daewoo , 6
MINI , 5
Rover , 5
Chevrolet , 5
Smart , 4
Isuzu , 3
Suzuki , 3
Aixam , 3
Zastava , 2
Grecav , 2
Saab , 2
MG , 2
Jeep , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:04
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:35 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:32 ,

pikap opel combo 1.7 Dizel viti 2004 me klim 6 muj RKS133km

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:25 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:25 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:25 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:00 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

2 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

CADDY PIKAP TDI

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:10 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 ,

Olsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

Reno

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:15 ,

Caddy pikap cady 4×4. 2.0TDI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:14 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:13 ,

Cady pikap caddy

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:13 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Caddy. Cady . Pikap 1.9Tdi

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Opell combo pikap caddy cady M

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klime RKS viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:25 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

VW T5 2.0TDI 140Ps Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

Shitet ford conect

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:56 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:45 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

Audi a4 2.5tdi viti 2002 rks deri qershor

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 ,

Opel Combo 1.7 dizel 5ulse me klime

2 699 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 ,

Pikap Caddy 2.0

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:36 ,

pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:20 ,

Pasat 1 boj ndrrim

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:23 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:50 ,

��MERCEDES VITO 108 CDI 6 ULSE ��

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:50 ,

CITROEN C5 EKSLUZIVE 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:09 ,

Pikap aksident

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi blumotin 1vit rks viti 2011

7 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:20 ,

Pikap partner 1.6dizel extra 2014viti

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:37 ,

shes pasatin 2.0 viti 2006 ndrrim me pikap ose kombi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:07 ,

Vetura Pikap Citruën Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:46 ,

Pikap fave 1.9 esdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pikap në kategorinë Vetura | Fiat | Panda
  • pikap në kategorinë Vetura | Toyota | Hilux
  • pikap në kategorinë Vetura | Fiat | Doblo
  • Pikap në kategorinë Vetura | Dacia | Logan
  • pikap në kategorinë Vetura | Isuzu
  • pikap në kategorinë Vetura | Peugeot | 104
  • Pikap në kategorinë Vetura | Opel
  • Pikap në kategorinë Vetura | Citroën | Nemo
  • pikap në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CE-Class
  • Pikap në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 147

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione