Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

range rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 568
Opel , 50
Audi , 47
Rover , 42
BMW , 35
Ford , 9
Peugeot , 9
Seat , 9
Škoda , 8
Renault , 6
Citroën , 4
Fiat , 4
Jaguar , 4
Volvo , 4
Bentley , 3
Hyundai , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Cadillac , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Ferrari , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
MINI , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe range rover,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj range rover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:50 ,

MERCEDES B-CLASS - AUTOMATIK - VITI 2012

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 ,

shitet ose nderrohet range rover evoque

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 ,

Shes Range Rover 3.6HSE Automatik Rks 4 Muj Full Opcion 2008

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 ,

RANGE ROVER VOGUE 3.0D Fullextra

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:55 ,

Range Rover Evoque 2.0d Automatik 9g 2017 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 Shitorja ,

2012 RANGE ROVER EVOQUE

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:21 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:21 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Shitorja ,

Range Rover Evoque TD4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Range Rover Evoque 2.2D - TD4 - Automatik - 1 vit RKS

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Shitorja ,

Range Rover Evoque SD4 Dynamic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

Range Rover AutoBiography 3.0D - RKS

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Range Rover Sport 3.0 dizell

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Shitorja ,

SHITEN GOMAT 235/65/R17

300 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:32 ,

BMW X5 MODIFIKANT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:02 ,

Shitet Range Rover Evoque

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:05 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:05 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:03 ,

Passat CC

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:03 ,

Audi A4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:26 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:14 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura 044926866

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:14 ,

Blej vetura te bame ndeshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 16:57 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 13:03 ,

RANGE ROVER SPORT

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:23 ,

U shit flm merrjep Range Rover Sport 3.0

34 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:30 ,

Amarok 2.0 TDI BiTurbo-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:59 ,

VW POLO 1.4 TDI R7 12/2015

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 09:25 ,

RANGE ROVER SPORT HSE 4.4 benzin +gaz

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 08:17 ,

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 08:17 ,

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS ��044202497

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:48 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:46 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 23:46 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:46 ,

Blej vetura me defecte dhe te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:41 ,

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 20:16 Shitorja ,

Range rover sport 2.7 hse

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 17:09 ,

Mercedes-Benz E350d 2012 automatik

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:38 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:02 ,

Blejm vetura me defekte ose te demtume

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:36 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 10:27 Shitorja ,

Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury 2012����

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj range rover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione