Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5754
Opel , 290
Audi , 240
BMW , 194
Peugeot , 110
Ford , 95
Renault , 95
Fiat , 89
Citroën , 70
Seat , 28
Alfa Romeo , 27
Škoda , 18
Acura , 16
Volvo , 15
Hyundai , 13
Nissan , 12
Land Rover , 12
Jeep , 12
Toyota , 10
Smart , 10
Kia , 9
Mazda , 7
MINI , 7
Chrysler , 6
Lancia , 6
Rover , 5
Daewoo , 5
Aixam , 5
Daihatsu , 5
Chevrolet , 5
KTM , 4
Porsche , 4
Suzuki , 3
Honda , 3
MG , 3
Zastava , 2
Wiesmann , 2
Ssangyong , 2
Artega , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
TVR , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:12 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 ,

Kombi t4 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:38 ,

Kombti t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Kombi t4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:53 ,

Shitet kombi t4

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:50 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:48 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:47 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:46 ,

Mercedes a class 160 Benxin

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:42 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabrio

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

Ford Transit 1.8 TDCI klima ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin RKS 5 Muaj

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

Golf 1.8 Benxin pa dogan

470 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:27 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Shitorja ,

Vw Golf 6 PLUS 2.0 TDI 2013 / 161xxx km / ME DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:27 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Standard i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:25 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:12 ,

Shes vito 2.2 cdi me 6 ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:04 ,

Shes cedy 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Shes t5 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Shes t5 2.5 tdi maksi me klim 6 ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:31 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T4 në kategorinë Makina
  • T4 në kategorinë Vetura | BMW | 316 | Seri 3
  • t4 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • T4 në kategorinë Vetura | Opel | Campo
  • t4 në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • T4 në kategorinë Vetura | Kia
  • T4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • t4 në kategorinë Vetura | Daewoo | Matiz
  • T4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • T4 në kategorinë Hapsirë afariste

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione