Burim | Makina | Vetura | Renault

Alpine V6 , 1
Clio , 62
Espace , 16
Fluence , 1
Kangoo , 41
Laguna , 31
Master , 4
Megane , 24
R 11 , 1
R 19 , 3
R 25 , 2
Scenic , 13
Trafic , 11
Twingo , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 06:35 ,

Renault kango 1.9

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 06:35 ,

Renault espace 2.2

23 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 11:08 ,

Goma me fellne numer 16

130 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:17 ,

Shitet Renault

55 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:43 ,

Shes pjes per renault laguna 2.2 dci 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 15:20 ,

Shitet Renault trafic 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 12:49 ,

Pjes per renault laguna 2.2 dci viti 2003

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 12:20 ,

renault master ngjendje tmir

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 17:36 ,

Kombi renault 2008 2.0 dci

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 09:33 ,

Renault Megan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 21:09 ,

Renault 19

600 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 17:26 ,

SHES RENAULT KANGO 1.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 17:54 ,

Reno espas disel

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:40 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:52 ,

Renault

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 15:05 ,

Samir

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 12:10 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 13:48 ,

Renault Clio 1.2 Benzin Viti 2011

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 17:08 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 18:37 ,

shes renault clijo viti 2002

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 14:52 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 08:45 ,

Samir

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 10:49 ,

Renault megane

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 14:16 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 13:54 ,

Riki

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 17:00 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 12:15 ,

Renault

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 10:26 ,

2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 12:22 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 08:45 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 17:10 ,

Cilo

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 09:31 ,

Reno cilo vitit 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 17:25 ,

Reno cilo

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 17:36 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 11:19 ,

Eki

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 22:08 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 23:43 ,

Shes renault kango 1.5 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 15:55 ,

Reno cliou

22 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 11:08 ,

Renault Clio

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 11:58 ,

Samko

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 19:27 ,

reno tfigo

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 21:25 ,

Shes renault kango 1.5 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 10:16 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 11:20 ,

Renault Clio dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 21:01 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 12:01 ,

Renault megane 1.9 dci

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 15:28 ,

Samir

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 22:15 ,

renault laguna 1.9 d

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 02:48 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 22:28 ,

Renault Kango 1.9 Diesel

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione