Drenas | Makina | Vetura | Renault

Clio , 81
Coupe , 2
Espace , 25
Express , 2
Fluence , 1
Fuego , 2
Kangoo , 84
Laguna , 50
Mascott , 1
Master , 9
Megane , 42
P 1400 , 1
R 14 , 1
R 19 , 13
R 4 , 2
R 5 , 8
Scenic , 14
Trafic , 15
Twingo , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:59 ,

Renault Clio 1.5 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:38 ,

Reno clio

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:54 ,

Renault Clio

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:25 ,

Reno kango

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:37 ,

Shes reno kango dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 16:22 ,

Shes Renault Kangoo 1.9 diesel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:41 ,

Shitet kombi renault trafic 2.0 disel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:42 ,

Shitet renault clio 1.2 benzin ne gjendje te mir

390 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 15:45 ,

Reno Kango

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 10:49 ,

Renault clio 1.5 dCi 2004 rks i skaduar

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Mar 08:53 ,

Shitet Kombi

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 17:35 ,

SHES RENAULT KANGO 1.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 15:55 ,

dizi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 23:03 ,

Shes reno tfingo benzin 1.2 me regjistrim 8 muj ndrrim

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:55 ,

She s motorr Reno tfingo benzin 1.2 me rgjistrim 8 muj

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 14:39 ,

Renault Trafic 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Mar 07:53 ,

Shitet PIkap

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:52 ,

Renault Master L2

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:21 ,

Renault Master L2

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:21 ,

Shitet urgjend

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 16:26 ,

Shes reno 19 benzin plin 1.6 ngjendje tmir rks iskadum

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 22:24 ,

Renault Megane

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 00:21 ,

Shitet Renault kongo

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 22:48 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:46 ,

Shitet Renault Twingo Ngjendje Shume te mire

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 22:33 ,

Renoh cliu

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 15:52 ,

Shitet Renault Twingo 1.3 Benzins ngjedje shume te mire

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 19:50 ,

Shes renault kango

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 10:33 ,

Reno Kango

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:13 ,

Renoh cliu

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 00:10 ,

Shes reno 19 benzin plin 1.6 ngjendje tmir rks iskadum

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 20:27 ,

Shitet dhe ndrrohet

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Jan 13:10 ,

Renault Kangoo me dogane 1.9 diesel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 18:07 ,

Shes dhe ndrroj renault clio 1.9dizell

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:16 ,

shitet reno clio 1.2 benxin pa dogan viti 99

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:27 ,

Renault Espace

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 18:48 ,

Reno Twingo

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 14:17 ,

Pikap Reno Kangoo 1.5 pa dogan

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Dhj 16:20 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:07 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 10:16 ,

Shes Renault Kangoo

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 09:57 ,

Renault Kango 1.2 benzin rks

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Dhj 17:00 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:49 ,

Shes pjes per reno klio tfingo kango etj

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 12:29 ,

Shitet

330 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:48 ,

Renault clio diesel

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 11:58 ,

Shitet Renaulti Ngjendje Shume te mire

1 050 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 23:36 ,

Shitet ndrrohet megane 1.5 DCI

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 21:26 ,

Reno laguna

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione