Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtërpcë | Makina | Vetura

Acura , 1
Alpina , 1
Audi , 32
BMW , 17
Bugatti , 1
Chevrolet , 3
Citroën , 8
Dacia , 1
Fiat , 17
Ford , 17
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 2
Jeep , 3
Kia , 3
Lada , 1
Mazda , 4
Nissan , 12
Opel , 63
Peugeot , 16
Porsche , 1
Renault , 23
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 1
Volvo , 5
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:40 Vetura , Shtërpcë

Blej Vetura TBera Ndeshje ose Defekt o����✅✅����

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:41 Vetura , Shtërpcë

Citroen C5 2.0 HDI 2009 6 Shpejtesi+R Full Opcion

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:23 Vetura , Shtërpcë

MERCEDES GLK 220 4 MATIC

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 18:12 Vetura , Shtërpcë

OPEL MOKKA 1.6 DIZEL 4x4

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:19 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:34 Vetura , Shtërpcë

Micubisi Pajero

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 15:39 Vetura , Shtërpcë

Land Rover Freelander 4x4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 20:31 Vetura , Shtërpcë

Mazda RX8 1.3 192ps

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 17:34 Vetura , Shtërpcë

Renault Espace

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:56 Vetura , Shtërpcë

Golf VII R, 2.0 TDI, DSG .f.1.

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 15:26 Vetura , Shtërpcë

Golf 7R

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:54 Vetura , Shtërpcë

Peugeot 307sw 2.0hdi 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 10:23 Vetura , Shtërpcë

Peugeot 307sw 2.0hdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 09:35 Vetura , Shtërpcë

Shitet passat B5

4 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 22:24 Vetura , Shtërpcë

Opel Astra J

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 09:32 Vetura , Shtërpcë

Opel zafira

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 12:03 Vetura , Shtërpcë

VW TOURAN / DSG 2.0 / RKS / 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 12:30 Vetura , Shtërpcë

Opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 00:54 Vetura , Shtërpcë

Prodajem auto Chevrolet Cruze

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Nën 11:01 Vetura , Shtërpcë

Ford Mondei 2.0di 2002

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:50 Vetura , Shtërpcë

Ford Mondei 2.0di 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:18 Vetura , Shtërpcë

Opel Insignia 2009 Disel Manual

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 23:43 Vetura , Shtërpcë

Golf 4 4motion

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 01:16 Vetura , Shtërpcë

registracija do 04.11.2023

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 01:16 Vetura , Shtërpcë

registracija do 04.11.2023

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:31 Vetura , Shtërpcë

купују аутомобиле

31 Tet 15:38 Vetura , Shtërpcë

Mercedes Vaneo 1.7 Disel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 11:26 Vetura , Shtërpcë

Mercedes Vaneo 1.7 Disel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 00:38 Vetura , Shtërpcë

Rover 75 cdti

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 16:05 Vetura , Shtërpcë

opel zafira

29 Sht 17:59 Vetura , Shtërpcë

Mercedes E220 4MATIC

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:49 Vetura , Shtërpcë

Shes Audi TT

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:48 Vetura , Shtërpcë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Gush 11:37 Vetura , Shtërpcë

1.6i

111 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 21:58 Vetura , Shtërpcë

GOLF 6 KARAVAN 1.6 MANUAL 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 14:44 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 23:34 Vetura , Shtërpcë

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 Vetura , Shtërpcë

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 Vetura , Shtërpcë

Opel vectra 1.6 benzin-lpg

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 23:34 Vetura , Shtërpcë

Opel Zafira 1.9cdti

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 22:25 Vetura , Shtërpcë

opel frontera

2 600 EUR Price Reduced

18 Qer 21:45 Vetura , Shtërpcë

OPEL ASTRA H OPC LINE 2009 - 1800cm - 103kW - 140HP

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:04 Vetura , Shtërpcë

AUDI A4

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 00:13 Vetura , Shtërpcë

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 03:30 Vetura , Shtërpcë

Extra

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:57 Vetura , Shtërpcë

Shitet

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Qer 15:57 Vetura , Shtërpcë

Shitet fellna

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:57 Vetura , Shtërpcë

Shitet fellna

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:27 Vetura , Shtërpcë

Xxx

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione